YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 10:35:00

ayşegül nerde acaba) dogurdumu ne)

02/17/2012 10:55:00

Merhaba kızlar, gününüz çok güzel geçsin:)))

İsimler konuşuluyor demek, ah ben bizimkinin cinsiyetini bi öğrensem bende düşünücem ama.... Aslında düşünüyorum bir kaç isim birkaçtane ama karar vermek mümkün değil. Sadece sevdiğim isimler var. Ayselciğim Büşra çok güzel bir isim ama sen karar vermek için acık geç kalmışsın, geliyor bebek:)))

Ayşegüle hiç dokunmayın kuzum yazık izne çıktı sabah uykuları uzar şimdi onun, keyfini çıkarıyordur gelir:)))

Özlem İstanbul da kar yok ama buz buz, nasıl soğuk anlatamam. İyiki dün çıktım dışarı güzelde yürüyüş yaptım bu gün kımıldamayacağım. 

İsim isim sormiyim şimdi de nasılsınız hakikaten iyi herkesdiy mi kızlar... Sıkıntı var mı, moraller nasıl, hormonlar ne alemde...:?

02/17/2012 11:10:00

merhaba Yoncacım:) iyiyiz şükür. ben azıcık asabiyim sanırsam o da evde olmak istememden kaynaklanıyor):):):)

Ayşegül bence de tembellik ediyordur (öyle diliyorum) inşallah eşi taş falan düşürmüyordur bu hem eşi için çok zor hem Ayşegül için. hayırlı haberlerle gelir inşallah.

oğlumun isimlerinden Tahir ismi kayınpederimin adı, Onur adını da ben koydum. güzel mi?

02/17/2012 11:22:00

Çok normal evde olmayı istemen Dilekcim, hep dua ediyorum çalışmak zorunda kalanlara...:)) Ofis işi belirli saatler masabaşı karkış git gel zor vallahi. Ben hafta da 3 gü gün çalışıyorum daha 16 haftalığım ve çok yorgun dönüyorum eve sizleri düşünemiyorum bile...

Benim oyunumun da Mardin Turnesi varmış en son Kasım ayında iki hafta oynadım. Şimdi kostümlere sığmam mümkün değil tabii:))) Pazartesi rapor alacağım 1 haftalık. Mardin de çok merak ettiğim bir şehir aslında ama bu mevsim de değil:))

Anneler babalar çok mutlu oluyorlar torunlar kendi isimlerini taşıyınca, iyi yapmışsınız arkadaşım. Onur da çok güzel anlamlı bir isim. Adı gibi yaşasın.

02/17/2012 11:45:00

amin inşallah canım benim:) sakın Mardine falan gideyim deme zaten kritik dönemleri yeni yeni atlatıyor gibisin hiç birşey bebişten önemli değil şekerim. burada hava açık ve güneşli ama çok rüzgar var ve soğuk. ben denize sıfır yerde çalışıyorum. tam düden şelalesinin denize döküldüğü yerdeyim. manzaram süper de hava kötü. hele görünürde güneşli falan görünce çıkıp dolaşasın geliyor ama rüzgarı soğuğu yiyince mahvoluyorsun.

02/17/2012 11:58:00

Sen de dikkat et Dilekcim, soğukalgınlığı çok hırpalıyor hamilelikte, yaşadık çoğumuz, bir ara hepimiz sürünüyorduk hatırlıyor musun?  Hep diyorum bişiy kalmadı bak şubatı yarıladık... Mart var e hadi Nisan 15 i de katalım. 1-1.5 ay sonrasın da rahat edeceğiz:)))

02/17/2012 12:04:00

Ben geldiiiiiiiiiiiim :) 

bugün hakkaten tembellik yapmışım, öyleki eşimi bile kandırdım 1,5 saat gecikmeli gitti işe, o da uyumuş :D :D 

Bir yandan ütü yapıp bir yndan size laf yetiştiriciğimmm ;)

Hande' cim biraz keyif, biraz iş öle işte :))) 

02/17/2012 12:05:00

inşallah canım... ama bizim işyeri bizi hasta etmeye kararlı sanırım. klimalar sıcak üflüyor üflemesine de bir taraftan da havalandırmayı çalıştırıyorlar sanırım sağdan sağdan nasıl esiyor anlatamam. hırkayla oturuyorum üşüttü resmen ve kulağım ağrımaya başladı. tekniğe 2 kez söylememize rağmen yapamadı bir türlü. ya yanlış yerlerle uğraştılar ya da umursamıyorlar. ben de kendileri de aynı duruma düşsünler diye dua ettim yoksa halimizden anlamayacaklar. montlarla hırkalarla çalışıyoruz. sinir bozucu.

02/17/2012 12:06:00

OOOO kimler gelmiş kimler... Kayıptınız Yonca hn. süsleneyim, gezeyim derken bizi ihmal ettiniz ama neyse :D:D:D

Soğuk moğuk boşverin... Bebişlerinizi düşünün içiniz ısınsın :D:D:D Bugün Banu, doktorcum ve Zeynep te hiç gelemdi. Herşey yolundadır sanırım. Ayşegülünde hemeroid derdi vardı ya inşallah bugün daha iyidir. Belki ilerleyen saatlerde gelirler birer birer. Özlemde sabah bi göründü sonra kayboldu :)) Benimde bu hafta nedense fazla yoğunç Birazdan kaybolucam yine ortadan bir süreliğine maalesef.. İsim isim dediniz benimde içime dert oldu valla.. Düşünmeli artık yavaş yavaş. Ayy kızlar dua edin bizim için. Bugün eşimin şehir değişikliği meselesi ile ilgili görüşmeler olucak sanırım :S  sonuçlanırmı yada net birşey olurmu bilmiyorum ama fena meraktayım :S:S:S

02/17/2012 12:07:00

hoşgeldin Ayşegül:) aman iyi ol da en önemlisi o. herşeyin iyi olmasına çok sevindim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...