YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/14/2012 13:05:00

hoşbulduk ayşegül az kalmış doğuma:)))))))))

02/14/2012 13:05:00

Yonca ben onceden söylemiştim tahminimi. Erkek diyorum ben :)

Sali gunü kacta amniyosentez

02/14/2012 13:06:00

1 kız 1 erkek şimdilik başa başa gidiyoruzzz:)))

Özlemcim çalışıyorsun sen bir yandan diymi, e oğlanda var bi yandan... Kolay değil senin işin... Uslu bir çocuk mu Rüzgar? Fotoğraflarından sanki çok laf söz dinler halden anlar vicdanlı bir çocukmuş duygusu uyandırdı bende...

02/14/2012 13:09:00

Haftaya salı 12:30 da Özlemcim. Vallahi çok iyi terbiye ettim kendimi, hiççç korkmuyorum... Bebeğimi görücem salı günü uzun uzun randevumuz var diye düşünüyorum...

Zeynepcim kız diyosun yani e hadi bakalım... E bende iki tane kokoş yiğen var. Kazık kadarlar tabii ama benimkini de kendilerine benzeteceklerinden eminim:)))

02/14/2012 13:13:00

Sagol yoncam çalışıyorum ama neredeyse basından beri raporluyum. İlk 4-5 ay serumlar sonrasında amniyosentez vs derken. Şimdi de bebekten sonra istifa etsem mı diye düşünüyorum :)))

Fotoğraftan Rüzgarın karakter tespitini yapmışsın tebrikler. Cok sukur merhametli anlayışli bir cocuk. Kızımdan da aynı performansı bekliyorum :)))

02/14/2012 13:16:00

Sakın korkma yoncam. Korkulacak biseycik yok. İşlem sonrası fitilini unutma ve Dr uzun süreli istirahat vermiyor ama 3 hafta kadar dikkat etmek onemli bence. Bol su iç hemen sıvısı yerine gelsin kuzucugumun. Bir gün sonrada ilk sonuclar gelicek zaten.

02/14/2012 13:23:00

İnşalalh kızında öyle olacak arkadaşım. Bu biraz çocuktan e biraz da anneden babadan böyle oluyor. İstifa etmesen mi acaba:((( Ben çok üzülüyorum çalışan kadının iş bırakmasına, onca yıllık emek, hem sosyal açıdanda güçlü kılıyor kadını, hep evde olmak çalışmaya alışmış kadınlar için biraz uyuşturucu bir etki yaratıyor bence... Çalışmayan arkadaşlarımdan özür diliyorum ama böyle düşünüyorum. Özür....:(((

İlk sonuçlarda ne öğreniyoruz Özlemcim? Bi de 3 hafta uzun bi süre değilmi dikkat etmek için, bir kaç gün istirahat veriyor galiba ama...

02/14/2012 13:23:00

aaa... bir garipleşti bu sayfa yahu:S

02/14/2012 13:35:00

Ooooo kızlar yeni sayfalar açılmış, muhabbet ilerlemiş bile. Haklısın Yoncacım  nasıl istiyorsan öyle yap. Bende çok heves ettim yaptım odasını. Ama benim boş bir odam vardı, müsaitti yani. Birde ben odasına alışsın diye gündüzleri hep odasında yatırmak istiyorum amaaaa dediğiniz gibi o nasıl isterse onu yaptırıyor bir şekilde :))

Bu arada bence de senin kızın olacak Yonca :) 

Norador sende hoşgeldin aramıza, ahyırlı olsun bebeğin.

02/14/2012 13:42:00

Ovvvv ovvv ovvv kızlar tartıldım!!! 15. hafta da 4 kilo... Banu sen bu konu da hassassın biraz dikkat ediyorsun bayaa sana özellikle soruyorum arkadaşım fazla mı olmuş? 53,5 la hamile kaldım ben bu gün ibre 57,5 dedi bana... İmdattttttt.............

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...