YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 12:08:00

Hoşgeldin Ayşegüüülllllllllllllllll... Maşallah iyisin ... sevindim... Hadi sende dua et bakalım :))))

02/17/2012 12:11:00

Ben geldim ki Neşe hatun, hemom ve ben burdayız :D  hiç görmüyo valla hiiiiiç :P

Ooooooo bu arada eşin için evrene mesaj gönderelim bu taraflara gelin diye :)) Evren mesajı yanlış algılarsa kızmak yok ama, mesuliyeti üzerime değil sölim :))))) Şaka bir yana, hayırlısı olsun inşallah sizin için. gönlünüzden geçen neresiyse orası olur umarımmm.. Güzel haberler ver bize ;)

Bide benim oğlum olsa alternatifler şunlardı

Baran Ege (veya efe)
Orçun Ege (veya efe)
Deniz Ege

Ama yüksek ihtimalle Orçun Ege olcaktı :)) Buna da eşimle yolculuk esnasında bir anda karar vermiştik :)))) 

Hoşbuldum Dilekcimm ve Neşe' cimmm :) Benbu iletimi yazarken siz meğer görmüşünüz beniiiii :')))

02/17/2012 12:15:00

gördük tabii şekerim:)) Neşecim inşallah herşeyin hayırlısı olur sizin için. içinize sinecek bir yer olsun gönlünüzden geçen yer olsun inşallah tatlım.

02/17/2012 12:23:00

kızlar üzgünüm benim sinirlerim çok bozuldu kapatıyorum bugün gireceğimi sanmam ama sakinleşirsem girerim. millet rahat ya kimse dertten anlamıyor sinir oluyorum. görüşürüz sonra.

02/17/2012 12:23:00

işle ilgili sinirim bu arada onu söylemeyi unuttum.

02/17/2012 12:26:00

Dilek sakin ooooool :( Offfffff her yerde var böyle dengesizler yaa... çık acık hava al :(

Hay Allah.. :(

02/17/2012 12:39:00

Ayşegülüm Hoşgeldin aman iyi tahmin ettiğim gibi keyf etmişsin, sevindim. Ama ütü yaparken dikkat kuzucuğum. Yorulmadan, yavaş yavaş....

Neşe cim vallahi bu süs müs saç maç meseleleri çok iyi geldi, aylardır bi türlü denk getirip gidememiştim. Saçlarım kırık içindeydi, şimdi biraz kısaldı ama sağlıklı görünüyor hiç değilse... 
E sen de bi isim düşünmeye başla yoksa oğlanın adı PAŞA kalacak:)))) 
Ha bi de nereye gitmek geçiyor gönlünüzden se3n söyle ona göre dua edelim, vallahi tutuyor bizim dualar, ben çok denedim:)))

Dilek gözünü seviym sen sakin ol, ne oldu bilmiyorum ama, yahu insan karşısın da hamile bi kadın varsa önce bi 40 kere yutkunur düşünür, bi hassasiyet gösterir. İlerleyen saatlerde ya da eve gidince bi hbr et kendinden...... 

02/17/2012 12:48:00

Hoşbuldum yonca' mmmm :) Tamam dinlene dinlene yavaaaaşça yapıyorum ütümü ;) 

Saçlar da hayırlıolsun, ufakta olsa bi değişiklik çok iyi oluyor ;) 

Hamile bayanlara karşı patavatsız davranan, dengesiz hareketlerde bulunanlardan nefret ediyorum!!! Başıma çok geldiğinden biliyorum, Allah' a havale ediyorum. Az ah etmedim o günlerimde... 

Neyse sakin olmak en güzeli, minnoşlarımız hissediyor bunu :(

02/17/2012 12:51:00

Ayşegülcüüüm nasılsın canım) benim kızın ismi Büşra Şükürova ,,)) nasıl sence)) buşramı koysak)

02/17/2012 12:55:00

bence çok güzellllll ;)

Ben iyiyim ev halleri işte :D Senn nasılsın, prenses nasıllll ? 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...