YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 13:03:00

Merhaba tüm güzeller, öncelikle öperim hepinizi :))
Ayselcim çok hoş geliyor kulağa Büşra Şükürova, yani soyadıyla da uyumlu olmuş, anlamı da güzelmiş, zaten sen beğendiysen yeter ;)
Neşe kız düşünün artık paşaya bir isim, düşündükçe bize de söyle bakalım, Ayşegülün oğlan isim seçenekleri de güzelmiş, benim oğlum olsaydı da Çağan ya da Çağın koyacaktık :))
Dilekçimmm akşam okursun nasılsa, boşver gülüm yaa, hiçbirşey sıkmasın canını, insanlar anlamıyor yada anlamak istemiyor bizim halimizden, en iyi aynı durumda olanlar anlıyor birbirlerini. Ben de hamileliği yaşamadan önce çok da tahmin edemezdim doğrusu, ama insan yaşayınca anlıyor, ben öyle canımı sıktıkları zaman sadece bebişime odaklanmaya çalışıyorum çünkü hayatta beni ondan daha çok mutlu edecekbirşey düşünemiyorum, sen de öyle yap, ayrıca Onur da çok güzel bir isim :)))
Yonca saçların hayırlı olsun tatlım, bakımlı ve güzel hatunlar siziiiii :)))

02/17/2012 13:11:00

Teşekkür ederim Doktorcuğum:)) Özledim seni, sohbetini ne zamandır muhabbet edemedik doğru düzgün. İyimisin arkadaşım, yolunda mı herşey?

02/17/2012 13:19:00

Ben de geldiim :) 

Bugün ben de tembellik ettim biraz. Sonra da ütülerimi yaptım bitirdim. Hemen geldim merak içinde nurtiye :)) 
Burda da kar var. Çok soğuk hava.. 
İsim konusu hassas bir konu ve de zor... Biz hiç erkek ismi bulamamıştık cinsiyetleri öğrenmeden önce... Sanki biliyomuşuz kız olacaklarını :)) 
Ayselcim Büşra da güzelmiş soyadınızla da uymuş :) 
Dilek sen de boşver takma kafanı boşver insan anlayışsız olmayagörsün işte heryerde varlar... 
Ayşegülcüm kolay gelsin sana da fazla kasmadan yap ütüleri :) 
Neşe de bir göstermiş kendini kaybolmuş :) eşinin işi de inşallah dilediğiniz yer olur allah gönlünüze göre versin :))
Yonca hayırlı olsun yeni saçların :) 
Özlemcim sen nasılsın... Yoğunsun galiba sen de ancak gelebilmişsin. Neyse hafta sonu geldi artık çalışanların en sevdiği gün :))

02/17/2012 13:26:00

Kızlar dualar için teşekkür ederim. hepinize ayrı ayrı...bir gelişme olursada haberdar ederim mutlaka.... Dileeeekkkk yavrum içini dokseydinde öyle gitseydin bari. Rahatlardın biraz :) Takma kafana yaa boşverrrrrrr...
Yoncam valla şehir için belli bi yer yok aklımızda. Tek isteğimiz hem eşimin işi için neresi daha iyi olacaksa orası olsun hemde tabii o taraflara yani Bursaya daha yakın olsun diye içimizden geçiyor... Kısmetimizde neresi olur yada olurmu bilemiyorum. Öyle bir ihtimal çıktı bakalım. Bakarsınız hiç bi yer olmaz devam ederiz burda. Hayırlısı olsun en önemlisi o...

İsim konusunda benim kızım olsaydı Irmak yada Nehir koyacaktım açıkçası. Hep aklımda olan ve bana çok hoş gelen isimlerdi ama erkek ismi hiç olmadı kafamda neden se... Bi geçenlerde Doruk önerisi geldi. Güzel isim ama soy isimle birlikte kullanılınca emin olamadım
 :D Doruk Dursun :))

02/17/2012 13:28:00

Yoncam ben de özledim canımmm, iyiyim çok şükür, yoğunluk ve yorgunlukla akıp geçiyor günler... Bugün kontrolü vardı kızımın, herşey yolunda çok şükür, ama 4D de yine göstermedi yüzünü yaaa, her seferinde biraz daha kapatıyo yüzünü, iki eliyle birden kapatmış keyif yapıyordu cadı :))
Zeynepçim hoşgeldin, siz ütü falan diyosunuz ya ben hiç öyle şeyler yapmıyorum, öyle tembel oldumki akşamları pestil gibi yatıyorum ancak, bulaşık makinesini bile boşaltamadım 2 gündür :)))
Bu arada Neşe atlamışım canım tayin işinizi, kalbinize göre olur en hayırlısı neyse o olur inşallah...

02/17/2012 13:33:00

Yüz görümlüğü falan istiyordur belki :)) Çikolata falan yeseydin belki hanımefendinin keyfi yerine gelirde gösterirdi yüzünü :)) 
Özlemcim senin yapamaman normal hamilesin, yoğun bir tempoyla çalışıyorsun. Daha ne olsun :))  Ben evde olduğum halde bazen hiç halim olmuyor hiçbirşeye elimi sürmüyorum. 

02/17/2012 13:33:00

Önemli değil doktorcum... Bu arada akşamları aynı şekildeyim bende. Ama nihayet dün akşam makine boşaltıldı yenileri yerleştirildi. :)))))))))) Senin minnoş naz yapıyo desene.. İnşallah bi dahaki sefere görürsünüz artık ne diyelim.
Ütüden ve tüm ev işlerinden nefret geldi bana nedense ... Hiç birşey yapmayı istemiyor canım ama bazılarını mecbur yapıyorsun işte kaçış yok :)))) Zeynep hele sen.. İkiz beklerken bide son haftalarında dün nasıl yaptın o ütüyü helal olsun valla maşallah :))) Ben suan bile iki parçadan sonra dayanamıyorum çabuk sıkılıyorum.. :(

02/17/2012 13:37:00

Valla neşecim dediğin gibi mecbur olunca yapıyorsun :) Hem yavaş yavaş dinlene dinlene yapıyorum. Yorulunca bırakıyorum sonra devam. Ama evde olduğum için genelde ütüler pek birikmeden yapınca fazla zor olmuyor. Ama artık son zamanlar olduğu için biraz yoruyor tabi  :) 

02/17/2012 13:42:00

Yok çikolata yemekten dombiliye benzedim zaten ama onunla ilgisi yok, duruş pozisyonundan dolayı :) yüz görümlüğü olarak ne istediğini bir anlasak fazla fazla vericez göstersin kendini diye :))
Mutfağa bile giresim yok valla, en sevdiğim yer, işi bile olsa :)) ya bebekle uğraşmaya başlayınca nasıl yetişeceğim eve bilmem artık...

02/17/2012 13:51:00

amaaaaaaaaaannnnnnnn doktorcum girme hiç o mevzulara... Bazen bende aynı şeyi düşünüyorumda çıkamıyorum işin içinden ::D:D:D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...