YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 13:52:00

yaaa evde yalnızım yine(( annemlere geldim ya evde kimse yok (( beni yalnız biraktılar yaaaaa.. canım fena sıkılıyooo

02/17/2012 13:55:00

ben geldim yine... az buçuk sakinim. ya inanın hasta oluyorum resmen. benim çalıştığım ortam oda değil yani ofisim binada koridorda dolapla yarı duvar yapılmış açıklıkta bir yerde çalışıyorum. dolayısıyla bir kapımız yok. haliyle odalara göre bizim olduğumuz yer soğuk oluyor. gerçi şimdiye kadar çok bir şikayetim olmamıştı. ama bugün sabahtan beri resmen serin bir esinti vardı. ben koridora yakın oturuyorum dolayısıyla en çok ve hatta nereseyse esintiyi alan tek kişi benim. klimalar sıcakta çalışıyor ama diğer yandan başka havalandırma falan mı çalıştırdılar yoksa biryer falan mı açıldı bilmiyorum esti durdu sabahtan beri. tekniği aradık iki kez oralı olmadılar. arkadaşlar da pek oralı olmadılar kendileri maruz kalmadıkları için. bir de en son tekniğin suçu yok adamlar ne yapsın biryer açılmış sadece diye saçma sapan bir yorum yapılınca sinirlendim iyice. gerçekte hasta olmak üzereyim. ben hamile kaldığımdan beri üşüdüğümü pek hatırlamam. ama bugün 3 kat giysi var üzerimde ama üşüyorum. neyse az biraz kesildi esinti ne yaptılarsa artık. burada şu havada cam açılması da pek mümkün değil. çünkü deniz kenarındayız ve esinti çok kuvvetli plazanın camları uçar. neyse belki bu kadar sinirlenilecek birşey değil belki ama hasta olmaktan korkuyorum ve buranın saçmalığı yüzünden... neyse. dediğiniz gibi mesele kimsenin beni takmaması burada. bir de azıcık tepki göstersem aman hamile ya sinirli böyle kabul edecepğiz artık falan diye muamele görüyorum kaç aydır. çok su içiyorum diye laf ettiler başından beri. artık böyle herşey birikince ben de iptal oldum. ama inanın yine çok iyiyim. normalde tepkim birilerine çatmak şeklinde olabilirdi ama yapmadım. konuşmuyorum kimseyle şu sıralar öyle sessiz sessiz oturdum. neyse kafanızı şişirmeyim daha fazla. eşim aradı şimdi akşam ne yapalım diye valla hasta gibiyim canım istemiyor yemeyelim birşey her akşam yemek zorunda mıyız diye kestirip attım o da kızdı tabiiki. neyse amma gevezelik ettim ya.

bu arada Neşe bu sinirli halimde beni güldürdün ya Allah ta seni güldürsün canım. Doruk Dursun:))) çok güldüm:)))

02/17/2012 14:02:00

Yaaa gülme ama yaaa... :((

02/17/2012 14:04:00

özür dilerim sen sonuna gülücük atınca...

02/17/2012 14:05:00

:)))))))))))  özür dileme aaa.. Aşkolsun

02/17/2012 14:09:00

ama şekerim karar ver sen de gülüyon mu ağlıyon mu feleğim şaşmış zaten:))

02/17/2012 14:09:00

gene geldim bennnn, bed bir ses duydum ıyk! buraya geldim kendime geldim valla :)

Doruk, waow bence çok güzel ;) ama isim o kadar çok kararszlıkta bırakıyor kiinsanıı, benim bebik doğacak, eşim hala bak istemiyosan beril koymayalım diyo, bir de masal beril mi beril masal mı yapsak diye düşünüyoruz :D :D :D 

02/17/2012 14:13:00

bence Masal Beril tam uymuş ben bile alışmışım bu isme yerini bile değiştirmek garip geldi:)

02/17/2012 14:14:00

Bu arada ben yokken Özlemcimmm ve Zeynepcim gelmiş, arada kaçırdığım yoktur işalla. hoşgeldiniz kızlarrr :)

Özlem' im göstermedimi kendini minnoş:) Ah yaramaz yaa.. bizimki de bir yapıştırıyor elini anlına pek bi feminen, acık sarsıyoruz göbişi anca çekiyo hanfendi :))

02/17/2012 14:16:00

Özleemmmm ben de senin haftana geleyim ben de 4D yaptıracağım bakalım benimki ne yapacak nerden baksan 1 ay var ama ona bile heyecanlandım yahu:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...