YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 15:28:00

Napalım mira kaldı içimde artıkın :( Masal Mira hakkaten süper olurmuş yaw, ama şimdi Beril' den döndürsem eşimi vicdan yaparım onu kırdım diye :( 

hürrem gibi sürekli doursammı ki :D sevdiğim isimleri koyarım hep :D :D :D 

02/17/2012 15:35:00

E tabii o da ' Beril' ismini sevmiş benimsemiş şimdi, olmaz tabiii. Hürrem kadar çok doğurma tabii ayşegülcüm ama Masala kardeş güzel olur. Mira ismini sen şimdi at cebe ikinciye kız olursa hazır bulunsun:))))

Özlemcim ben bu aşı olayını hiç bilmiyorum canım. Hatta olmasam şart mı ki hamilelite diye düşünüp duruyorum.....

02/17/2012 15:43:00

Özlem aşı olduktan 24 saat içinde duş almaman lazım. ebe bana öyle demişti. kızlar canlarım ben kapatıyorum. yavaştan hazırlanıyorum. öptüm siziiii........

Yoncacım hassasiyetine teşekkürler arkadaşım seviyorum seni:) eve gidip yatacağım dediğin gibi dışardan söyleriz bişeyler. iyi akşamlar herkese...

02/17/2012 15:48:00

Canlarrr, Dilek toparlanmış dönmüş, Yonca keyif çaylarını veya meyve sularını içmiş, adaşım zaten güzeldi daha da güzelleşmiş gelmiş, ben de kayboldum geldim ve yine kayboluyorum şimcik...aslında daha anlatacağım konuşup paylaşacağım çok şey vardı aklımda ama cuma gecesi keyfi yapıcaz bu akşam dışarda, bu halimle ne yapacaksam sinemaya gitmekten başka artık :)))
Ama unutmadan söyleyeyim, Masal Beril olarak kalsın bence, zaten bu saatten sonra istediğiniz kadar düşünün öyle kalacaktır, Mira da çok güzel, o da ikinciye üçüncüye falan kalsın canım :)
İyi akşamlarrr, iyi hafta sonlarııııııııı.........

02/17/2012 15:48:00

Masal' a kardeşi, Masal' ın çıkışı belirleyecek :)))) 

Kızlar bende ufaktan mutfağa uzanıyorum, öptüm çok çokkkk.. gelirim yine ;)

02/17/2012 15:58:00

Teşekkürler kızlar. 24 saat gecti o zaman sorun yok. Yoncam özledim seni denk gelemedik bir türlü. Adasim cocuktan sonra sinema bile büyük lüks tadını çıkartın. Ben hurremi hiç izlemedim. Aman beni unutmayın esma şart bana da o zaman.

Aysegul mira ismini bende beğeniyorum anlamı da guzel ama yakın arkadaşımın kızımın ismi. Biz isme karar veremedik hala ama esım Su ismini istiyor. Sanırım öyle olur

02/17/2012 16:01:00

Kızlar ben bu gece Nurturia da nöbetçiyim. Şimmmdddii eşimi tiyatroya uğurluyorum TV.- Bilgisayar- Kanepe Gece 12 ye kadar açığım. HABERİNİZ OLA.....:)))

02/17/2012 16:05:00

ayyyy bugünde bitti bee... Bi çoğu kaybolmuş. Yoncacım nöbetine eşlik etmeye çalışırım elimden geldiğince ama nedense ben son günlerde gece 22,30 dan sonrasını göremiyorum pek :)))) Özlemcim sanada sıhhatler olsun bu arada... Bakımlar yapılmış maşallah. 

Ayy sinema mııı uzun zaman oldu gitmeyeli.. Niye gitmiyosak :S evde izlemeyide çok severim ama onu da yapamıyorum valla uzun zamandır :s Bu hamilelik ve iş yoruyo sanırım beni :D

Ay herkesin bebeği ismiyle büyüsün inşallah. Bizde elbet buluruz bi isim :S

02/17/2012 16:06:00

Özlemcim evet denk gelemedik. Sen de bu gün kuaför işlerini halletmişin oh ne güzel olmuş, ihmal etmemek lazım. Ben senin oğlanın ismini çok severim. Bir arkadaşımın oğlunun isminin başın da da MAVİ var. Mavi Rüzgar. Çok hoş buluyorum:)))

02/17/2012 16:10:00

Yoncam esine allah kavuştursun :)

Esım en basında kızın adı Mavi olsun diye tutturdu ben istemedim. Şimdiye kadar bulup ta değiştirmediğimiz tek isim su oldu bakalım daha zaman var inşallah :)

Kızlar yüzümde sivilcelere arkadas olarak kahverengi lekeler geldi. Gunes kremi kullanmama rağmen :(.

Sizde de oldu mü?

Yonca asiyi ilkinde olmadım ben ama drum olmamı önerdi. Bebeği de koruyormuş aşısını olana kadar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...