YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 21:44:00

Aman gece kusumusun Aysegullllll :)))))

02/17/2012 21:48:00

Hande merhaba benim burnum kanamadı ama cok kuruyor oda evin neminin az olmasından :))) ama oluyo hamilelikte sıkma canını :)))

02/17/2012 21:49:00

gece kuşuyam beeeen :D hem bana diyene bak sen napan bakim kuşcik :D

02/17/2012 21:50:00

Tracy Hogg'un  "Bebek Bakım Sorunlarına Mucize Çözümler "kitabını okuyan varmı?ansiklopedi gibi birşey her akşam 50 sayfa okumaya çalışıyorum,yeni aldım bu hızla doğuma yetişecek sanırım:) yada önerebilceğiniz bebek bakımıyla ilgili bir kitap varmı?

birde park yatak içine yatak bakıyorum visco mu yarı ortopedikmi derken iyice kafam karıştı,çok ince geldiler gözüme birde vicso yataklar,sünger olanlar var onlarda çökücek gibi geldi.

02/17/2012 21:55:00

diş eti kanaması bendede var hemde çok ciddi boyutta ama sabr etmeye çalışıyorum,ama bende sordum normalmiş,hamilelik gingivitisi olarak geçiyor,doğumdan sonra normale dönüyormuş.ilaç kullanmak doğru olmaz ama temizletebiliyorsun dişlerini.

02/17/2012 21:58:00

ben suna paktuna nın dergisiiini okudum, ama ansiklopedi veya kitap okumadım :/ zaten burası online ansiklopedi gibi :)

bizimkinin yatağı ortopedik, bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. viskolar bana da ince gelmişti :/

02/17/2012 22:06:00

Valla ben gece kuşu gorevinden istifa etmek uzereyim :))) sabah 6.30 da kalkmış biri olarak cok bile dayandım şahsen :))) dış etlerinde benimde kanama oluyor ama neysemi cok abartılı değil gibi.. Gargara kullanıyorum ben özellikle kanamalardan dolayı. faydası oldu gibi ... Bı daha sesim çıkmazsa bilinki uyudum :)))) hepinize iyi geceler ve iyi hafta sonlariiiiii

02/17/2012 22:06:00

bebek bakımıyla ilgili bir kitap benim okuduğumda 527 sayfa:)hiç resimde yok içinde:)neyse artık başladım bitiririm artık:)yatak konusunu halletmem gerek en yakın zamanda,erken gelicekmiş gibi bir his var içimde:)seninde baya az kalmış,allah yardımcın olsun:)

02/17/2012 22:10:00

ben yalan dünya izlerken sızmışım acık :))))) cinleştim şimdi.. İyi geceler iyi hafta sonları sana daaaa :)

oku güzel detayları da bizimle paylaşırsın ;) yatağı bir an önce halletmende fayda var :)
benimde az kaldı evet, ve benim de içime erken gelecekmiş gibi doğuyor görcez bakalım :))) Zamanında ve sağlıklı sıhhatli gelirler inşallah :)

02/17/2012 22:25:00

Oooo bugün herkes gece kuşu olmuş yaa :)) ben de akşam biraz uzanayım diye yatağa uzanmıştım uyumuşum epeyce. Ben uyuyunca eşimde yatmış şimdi de akvaryumun suyunu değiştiriyor bu saatte :) bende nurtiye bakayım dedim :) bu gece nöbetçiyiz artık  :))  Yarın da 12 de dr kontrolü var

Duygu sen de hoşgeldin sağlıkla kucağına al bebişi inşallah... 
Neşecim sen de iyi dayanmışsın bu saate kadar... Sabahın köründe kalkmışsın :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...