YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/17/2012 22:57:00

bizde yunuslar vardı, sarı penses vardı bir de çizgili olanlardan. bir de beyaz ciklet altık öldüler yavaş yavaş. hastalık mı oldu nedir.. 2 tane kaldı şimdi  :(((((

Bu arada benim de pilbitiyor, kaçayım yavaştan :') iyi geceler herkeseee.. öptümmm çok :)

02/18/2012 05:21:00

Merhaba güzeller, dün İstanbul icin kar alarmı verildi bende izin aldım evdeydim ama denildiği gibi olmadı.

Telefonumun şarjı yoktu o yüzden de giremedim Nurtiye. Gerçi merak etmemissiniz beni ama:)))) neyyyyssseeee:)

Dilekcim o canını sikanlara bizden selam söyle gelmeyelim oraya .

Onur ismi ve anlami çok güzel ismi ile büyüsün inşallah.

Ayselim senin kızının ismide hayırlı olsun.

Doktorum Ozlemcim yine mı göremedin kızını:(( sanırım biz senle doğumda gorucez kızlarımızı, olsun sağlıklı olsunlarda.

Maşallah kilosu da yerinde Ozde prensesin.

Güzel gözlü Ozlem, ( gerçi iki Ozlem'in de gözleri boncuk gibi) Ne iyi yapmissin moral olmuştur. Bende bugün gitmek istiyorum kuaföre. Uzun zamandır uğramadım:(( iyi gelecektir.

Aycicimmm, Mira ismi de çok güzelmiş. Ama sen bu zamana kadar Masal Beril diye sevmissindir kızını :) benim eşimde Asya'mi koysak ismini diyor ama asla Duru'dan dönmek istemiyorum.

Bu ismi çok seviyorum ve anlamını çok güzel. İsmi gibi bir kız olsun istiyorum. Kızımın adasinin annesi öyle degil mı?

Ayy fena çenem düştü. Kızımın tekmeleri ile uyandım ve sizleri merak ettim,

Hepimizi çok öpüyorum, gün içerisinde görüşmek üzere.

02/18/2012 06:47:00

gunaydınnnn:)) gececiler sizi:))bi yerde doruk ismi gördüm...benim oğluşun adı doruk ve cok hareketlı.oğlumdan sonra isimlerin etkisine ınanır oldum:) sımdı 2 numaralı oğluma ne koysam bende bılemıyorum...orçunu çalsammı ayşegül?:)anlamı neydi?

özlem ve daphne bensiz buluşmayın...4 martda ankaradayımm:)

02/18/2012 07:20:00

günaydıııın canlar. nasılsınız? )) ben iyi .. bebiş daha uyuyo)) evdeyim dogum falan yok daha)))) haber vereyim dedim)

02/18/2012 07:23:00

ne güzel ya normal dogumu beklemek ayselcim:)

02/18/2012 07:29:00

güzel evet ama ne zaman gelecegi belli degil))) 

ay bu arada benim hemoroidlerim fena durumda nasıl dogum yapcam bilmiyorum))) sezaryanmı yaptirsam))

02/18/2012 07:41:00

aman ne zor işler,hemoroıd.çatlak,kilo,emdi emmedi...:)

02/18/2012 08:16:00

Günaydın kızlar

Dün gece uyumuş kalmışım. Gündüzleri uyuyamiyorum gece de cok sık kalkınca erken uykum geliyor.

Eda bekleriz seni veya sen gelince yeniden buluşuruz.

Aysel at kafandan sezaryeni normal doğuracaksın sen bak görürsün. Motive et kendini lütfen.

İyi hafta sonları hepinize.

02/18/2012 08:47:00

Bu arada dilek onur ismini cok severim ben. Ne kadar guzel bir isim bulmussun yakisikliya. Canimcim ağrıları sakın dert etme ben de de oluyor miniklerimiz kilo alıyor boyları uzuyor annesi. Azıcık yerini genişletmeye çalışıyor. Sakın kafana takip dinleme kendini. En önemlisi karnında hareket etmesi bu oluyorsa sakın sıkma canını tamam mı guzel arkadasım.

Banu seni merak ettim aslında ama dün cok çabuk gecti cok giremedim. Duru ismine bayılıyorum ana oğlumun sınıfında var bir durucuk anlaşamıyorlar pek oğlum istemiyor o ismi :) Malum 3 kisinin onayı gerekiyor bizde :))

Kuafor iyi geliyor hele benim gibi kokossan ve hamilelik kısıtlıyorsa :))

Balık kaplumbağa zayiatlarımız ruzgarla başladı bizim de :))

Bakmaya gönlü yok ama istiyor. En son bakicisiyla kıs uykusuna yatmış olan kaplumbağayı oldu diye gomunce hayvan bakma olayını iptal ettim :((

Kızla durum ne olur bilmem tabi.

Amma yazdım rüzgar piyano dersinde beklerken size laf atıyim dedim. Öptüm hepinizi canlarım benim :)))

02/18/2012 10:41:00

Günaydınnn melekler :)) Ben de dün çok yoruldum sızıp kalmışım, birara uyur uyanık okana bakıyordum onda da sonu getirememişim...
Sabah kızımın beşiği geldi, süslü kızımın süslü beşiği :)))
İsim mevzusu geçince hepinizin bulduğu isimler çok güzel, birara yeniyıl dolayısıyla buradaki bebişlerin isimleryle bir mesaj yazmıştım (gerçi o zaman birkaç arkadaş daha katılmamıştı aramıza), o zaman farkettim ne kadar güzel ve anlamlı isimler seçildiğini, isimleriyle yaşasınlar...
Banucum ben farkettim dün olmadığını ama çok zamanım olmadı yazacak, fazla giremedim ben de sohbetlere...Duru'dan vazgeçme arkadaşım, benim de listenin ilk sıralarındaki isimdi Duru ama bizim özel isim olunca babası hayatta vazgeçmez Özde isminden, çift isim konusunda da karar veremiyorum, zorlanırmı çift isimle acaba diye, şöyle olsa mesela ''Özde Duru'' :)) bu sefer hangi ismi kullanacak karmaşası olursa?
Ayselcim bu gidişle senin kız kendi isteğiyle sezeryanı seçecek zaten, hayırlısı olsun :))
Zeynepp drdan sonra ikizlerin iyi haberlerini vermeyi unutma ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...