YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/18/2012 12:20:00

Hu huuuuuu bende geldim :)))) bugün için güzel planlarım vardı hava iyi okursa bı çıkar dolanırım hatta birazda alisveris yaparim diyodum ama ne mümkün... Yarım metre karla uyandık sabah. Halada yağıyor sanırım 1 mt yi bulur böyle giderse :))

gece direndim uykuya ama sabah uyku keyfi yapamadım :((( çünkü 7,5 ta actım gözümü bı daha da uyuyamadim :( gerçi kısa süre evvel bı yarım saat kestirmişim koltukta :D

Eda oğlun hareketliymis ama valla bu zamanda bütün cocuklar öyle sanki :)) Doruk ismi netleşmiş değil henüz ama aklımda bulunsun uyarın :))) Banu cum vala gelmediğini farkettim hatta gelir elbet diye yazdım ama gelmedin :(( hepinizin yokluğu farkedilir burda unutmayın :))

Aysel sen kızını hayirlisiyla normal doğuracaksın inşallah. Allah hayırlısını nasip etsin :))

Doktorcum beşiğiniz hayırlı olsun prenses saglikla mutlulukla uyusun icinde :))

Özleeeemmm bende kokosluguma geri dönmek istiyorum :))) en cokta topuklu ayakkabılarımı özledim ;)))) saçlarımı boyamayi da :)))) benimde en kısa zamanda bı kuaföre atmam lazım kendimi :)))

Ben buralardayim hanımlar. telden girince bazı seyler arada kacabiliyor ama yinede hepsini okumaya çalışıyorum

02/18/2012 12:28:00

Hulyacim merhaba :)) tema güzelmiş ama bunu telefondan yazmak kolay olur mı bilmem ama çalışırım :D

02/18/2012 14:29:00

:)))) biliyorum kızlar tesekkur ederim, takılıyorum size:)

Ayyy Ozlemcim bence de Özde Duru ne güzel olur ama bende iki isim konusunda kararsızım dediğin gibi

zorluk çekmesin diye.

Kuaföre gittim Ozlemcim vallahi çok iyi geldi, yüzüm gözüm açıldı:))

Bende ihmal etmezdim ama bu aralar canım hicbirsey yapmak

istemiyordu. Umarım bebek olunca salmam kendimi. Bu hiç istemediğim birsey çünkü.

Hepinizi çok öpüyorum. Kendinize iyi bakın.

02/18/2012 15:07:00

burda herkes birbirini tanıyor gibi:)konulara yetişemedim:)

02/18/2012 16:19:00

hoşbulduk,herkese keyifli cumartesiler diliyorum.çok eğlenceli bir yere benziyor burası:) ben üniversitede akademisyenim,insaflı bölüm müdürümüz beni erkenden izne ayırdı.biryandan yüksek lisans tezimi bitirmeye çalışıyorum,bir yandanda son hazırıkları yapıyorum.birde burayı keşfettim:)

yazılanlara bakılırsa normal doğumu destekliyorsunuz:)benim sezeryan tarihi belli,başta bende normal doğum düşünüyordum ama dehşet dolu:)korku filmini andıran arkadaş tanıdık hikayeleri dinledikçe vazgeçtim:)

bakımlı olmak konusuna gelince şu anda kendimi tanıyamıyorum:)saçlarım 18yaşından beri beyazlıyor.8 aydırda boyamıyorum,evlere şenlik bir halim var:)doğumdan sonra ilk işim gidip sarışın olmak olucak:)bu kadar aylık bakımsızlığı ancak öyle bir renk paklar:)

02/18/2012 16:36:00

Cumartesi gecesi kimse burda vakit geçirmek istemiyor olabilir tabi:)

02/18/2012 16:44:00

benim eşim yanımda değil maalesef:( ben ailemle yaşıyorum şu an.eşim mecburi hizmette,yaklaşık 5 ay oldu,daha 7 ay daha var,zaten yeni evlendik,2 ay sonra mecburen gitmek zorunda kaldı başta çok zor oldu ama alıştım artık,15 günde bir geliyor.bende bekar anne adayı olmanın böyle arada tadını çıkarıyorum:)böyleside güzel,hep balayı tadındayız aynı evin içinde birbirimizi bunaltma şanşımız olmadı henüz:)

02/18/2012 16:46:00

02/18/2012 17:04:00

Teşekkür ederim.Saymıyorum zaten artık:).her geldiğinde bebeğimiz için bişeyler bakıyoruz evi planlıyoruz falan eğlenceli geçiyor.bende artık yavaş yavaş ağırlaşmaya başladım 4 haftam kaldı otururken nefesim daralıyor,yatınca uykum geliyor:)izne çıktığımdan beri 2 kilo aldım,evde durmak bana yaramıyor:)sizin nasıl geçiyor hamileliğiniz?umarım herşey yolunda gidiyordur.

02/18/2012 17:12:00

Hülyacım neredeyse 6 yıl oldu fakülte biteli, gerçekten de taaaaaaaaa :)) tus belasını çok iyi bilirsin sen de, zaman kaybetmedim tus konusunda ama keşke daha rahat bir bölüm seçseydim diyorum doğrusu, çocukla daha da zor olacak nöbet falan :(
Duygucum Allah kavuştursun, eşinin görevi nedir, ne mecburisi bu?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...