YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/18/2012 20:03:00

ay hadi tanışmamızı bende anlatayım. Gündüz telefondan girince zor gelmişti yazması :))

Bursada o zaman Turkcellin iki kurumsal ofisi vardi ben birinde çalışıyordum eşimde diğerinde müdürdü ben o zaman sadece ismen biliyordum kendisini... Sonra benim bulunduğum ofiste sıkıntılar yaşadım ayrılmaya karar verdim. HEr iki yerde Turkcell olunca haliyle bir çok kişiyle tanışıyosun o ara eşimin ekipten bi arkadaşımla konuşurken bizim oraya geç dedi bende olabilir nasıl olsa aynı iş dedim şartlarda aynı dedim. O arkadaşta sağolsun söyledi müdürüne ( eşime yani ) ...  Gittim görüştüm ok dediler. Aldı beni oraya :)))))))) Ama ben bu arada ona hayraaaannnnnn :)))))))))))) Zamanla bişiler başladı ufaktan ufaktan kendiliğinden :))))))))))) Meğer benim hayranlığım karşılıksız değilmiş :D:D:D O iş görüşmesine kadar defalarca aynı ortamlarda olduk işimiz aynı olduğu için ama ne o beni ne ben onu gördüm :)) iş görüşmesine kısmetmiş bizim aşkımız

Malum aynı yerde yöneticinle flört etmeye başlayınca ( gizli oluyo tabi kimseye bişi söylenmiyo bu arada iş yerinde ) zor oldu. Etik de değil diye ben görev değişikliği yaptım yine şirket içinde.. 2007 yılında başlayan ilişkimiz 2007 aralıkta nişan ve 2008 temmuz da  nikahla resmileşti. Ama Allah başımdan eksik etmesin. Ve herkese gönlüne göre eş nasip etsin :)))))))))))

02/18/2012 20:09:00

Allah ayırmasın canım, mutluluğunuz daim olsun, paşa da gelince katmerlenir artık :))
Duygucum yatak konusunda birşey diyemiyorum şimdilik, ben bambu beşik aldım içinde bir yatak var, annem de yapmış bişeyler, çok da anlamıyorum körlemesine gidiyoz işte ;))
Ben bir süre kaçar hanımlar, uyanık kalırsam gelirim belki yine, iyi gecelerrrrrrrrr...

02/18/2012 20:13:00

Saol doktrocum.. Allah hepimizin mutluluğunu daim etsin evlatlarımızla beraber inşallah :D

E hadi kaç bakalım. Hülyada kayboldu zaten.

Duygu bende hiç anlamıyorum yatak olayından maalesef. Henüz almadımda zaten. Belki ilk başta bende Doktorcuğum aldığı bambu beşiklerden alabilirim. Ama burda daha önce fikir veren arkadaşlar oldu açıkçası da kim ne zaman yazmıştı inan hatırlamıyorum :/ Eğer gelen olursa sorarız yine. Bu ekibin 4. konu başlığı bu gördüğün gibi.. Öncelerden kalan 3 başlığımız daha var. yazışmaların birkısmı da oralarda hep. Tavsiye edileni bulmakta zor

02/18/2012 20:44:00

işbirde latex yatakların iyi olduğunu okudum ama bakalım artık önce şu park yatağı kuralımda:)

bende önceden 10 gibi uyurdum şimdi izindeyim ya gece 3 e kadar ayaktayım sabah en geç 9 gibi kalkardım şimdi 11e kadar uyuyorum.hamileliğe bağlıyorum,bebek gelince artık nasıl alışırım bilmem uykusuzluğa:)

02/18/2012 20:57:00

burda ikinci hamileliği olanlar bol bol uyuyun diyorlar zaten suan bize :)) dert etme boşver iznin tadını çıkar. Hafta arası gelirsen görürsün iziiiinnn iziiiiinn diye naralarımızı :)
Su ara bende erkenden uyuyorum.. Bi ara normaldeki 12 falan yapardım ama su son zamanlarda pek mümkün olmuyo özellikle hafta arası :)))))

yatak konusunda yine fikir veren olur mutlaka merak etme.. Ben ve benim gibi alışverişe tam başlamamış olanlar suan önerileri not alıyor ama bu yatak kısmını kaçırmışım sanırım :))

02/18/2012 21:12:00

Teşekkür ederim Hülya...
Eşlerin bencede şikayet edecek bir durumları yok ama eğer Özlemin dediğin gibi öyle bir babalar grubu kurulursa en çok eşine üzülürüm :)))

02/18/2012 21:19:00

Önemli değil cnm normaldir ben direk konuya girdim ondandır ...

Özlemin eşi de buraya girmeyi düşünüyormuş ya.. Bende eğer girerse söylede bizimkilerde girsinler bizi çekiştirirler demiştim :))) eğer öyle bir grup kurulur ve senin eşinde katılırsa o ekibe mesleğinden dolayı bizimkiler çok başını ağrıtır valla :))

02/18/2012 21:27:00

:)))))))))))))  bencede bizden çok dertleri vardır sorsan :))))))))) benimki de bazen böyle dertlenir gibi oluyo .. Bende hemen - vallah hiç çektirmedim uğraşma benimle diyorum :))))))))))))

02/18/2012 21:41:00

amaaannn ... Surda kafa dağıtıyoruz zaten boşver. Dök gitsin.. benim için sorun yok.. Bizimkininde şehir dışı seyahatlarını sevmiyorum ben hiç ama napıcan iş işte.. İlk zamanlar daha zor geliyordu ama artık alıştım sevmesem de :)))))))))))))
Ama senin işin zor gerçekten.. DOktorluk zor meslek doktorun eşi olmak daha da zor sanırım :D:D:D

02/18/2012 21:48:00

İyi geceler cnm. Sende iyi bak bebişlerine :))) tabii kendinede...

Bende fazla duramam zaten saat neredeyse 12 :D

İyi geceler herkese ve iyi pazarlar

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...