YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/18/2012 21:58:00

benim eşim şanslı sanırım bu konuda:)o kadar uzakta ne nazlanabiliyorum nede çektirebiliyorum:)zaten yeteri kadar hamile kadın görüyor ve uğraşıyor:)online skype yada telefondan da tadı çıkmıyor:)

hamilelelik sandığımdan çok daha kolay ve keyifli geçiyor aslında,başta alışmakta zorlandım yani hamile olduğum fikri çok garip geliyordu karnım çıkana kadarda nerdeyse hiç düşünmemiştim,derken bir bakmışım 34 hafta olmuşum.hala anne olucağıma inanıyorum gerçi,bir yandan heyecanlıyım bir yandan telaşlıyım garip bir duygu.siz nasıl hissediyorsunuz?herkes hazırmı ya bu yeni hayata?:):):):

02/18/2012 22:22:00

allah bozmasın mutluluğunuzu:)

02/19/2012 06:43:00

duygucum hoşgeldin..kaynatmışsınız gene:) hangi şehirdesin cnm? ne güzel eşin kadın doğum uzmanı.kafana takılan herşeyi sorarsın):))) hatta doğuma bile girer....

bizim hikayemizde hep beklemelerle geçdi...eşimle üniversitede staj yapdığım dönem tanışdım.teyzesinin kızıda bizim bölümde dışardan staja gelmişdi.onun sayesinde tanışdık.ewlenmek hıc aklımda yokdu. iş iş iş,tek isteğim çalışmakdı.başda arkadaşdık,grupca toplanırdık.sonrasında tek buluşur olduk.klasik işde:) 
sonrasında işler ilerledi.ben çalışmak için istanbula gittim,bankaya girdim,o da askere gitdi. askerde bi bekledim ,kopmadık yani:) sonra ewlendik,2 sene doğuda görew yapdı,öyle de bi bekledim:)(ki ozaman doruk 14 aylıkdı)...ömrüm beklemekle geçdi:))) çok şükür su an beraberiz ama herkezin müzdarip olduğu nöbetler bizdede var:))) 
duygu bebek yokken beklemek en güzeli.ben oğlumun en zor döneminde eşimi çok aradım yanımda...
bizim hikayemizde en kısa halıyle böyle:)))

02/19/2012 08:27:00

Günaydınnn :)
Eda sen de zor günler geçirmişsin, 2 sene ayrı kalmak hem de bebekle, geçmiş gitmiş neyse, Allah ayırmasın bir daha ;) senin eşindemi dr yoksa :))

02/19/2012 08:42:00

Günaydın Hülya, günaydın Hande...
Hülyacım 32de bitti galiba, büyüdük, büyüyoruz beraber :)) raporumu da aldım, 37 ye kadar çalışabilir raporunu yani, bakalım nereye kadar dayanacağım. Sen de 30lu haftalara geldin ne güzel :) Dün araba ve pusetini de aldık bebeğimin, aklımızda duracağına odamızda dursun dedik :))

02/19/2012 08:52:00

Çok baktık kafamız çok karıştı, fazla teferruatlı travel sistemler falan, ama bu modelde istediğim bütün özellikler vardı... çift yönlü kullanımı, tek elle kolayca kapanması, hafifliği, sürüş ve manevra kolaylığı hoşumuza gitti...
http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/pierre-cardin-ps-2020-enigma-vip-bebek-arabasi-52489492
aynısının puseti de vardı onu da aldık (puset, ana kucağı, oto koltuğu? herkes bişey diyor anlamadım gitti :))
ben daha koyu bir renk istiyordum ama gri pembe olanını aldık babamızın ısrarıyla :)))

02/19/2012 09:04:00

oyyy kuzum benim, hemen de benimsemiş sahiplenmiş kardeşini, dr çocuğu tabi drculuk oynuyor kardeşiyle :)))
ben de olurya belki ikinci çocukta lazım olur diye uniseks bir renk istedim ama pembe oldu yine yaaa, ona da ayrı alırmışız, o zamana kadar eskitirmişiz zaten, kız çocukmuş bu tabikide pembe olacakmışşş... ;)))

02/19/2012 09:11:00

tabi kıskanır ama önemli olan dengeleyebilmek, kız çocuklar daha bir düşkün oluyor kardeşlerine, ablalık yapıyor, XX in verdiği analık içgüdüsü onda da var en nihayetinde, kıyamaz kardeşine korkma sen :))

02/19/2012 09:48:00

teşekkürler arkadaşlar...
Neclacım merhaba, hem çocuk hem hamilelik bir de hastalık derken yıprandın tabiki ama güçlü ol bırakma kendini, annenlere de alınganlık etme bence, annen de senin asudeyi düşündüğün kadar seni düşünüyordur, bırak gelsinler sen de rahat et biraz...
Arabayı alırken en büyük korkum oydu zaten, açılıp kapanma sistemi bozulursa diye endişe ettim ama hele bir bozulsun götürüp atarım kafalarına :))) yeni bebeği olan arkadaşlarım var, hep pierre cardin almışlar ve çok memnun olduklarını söylediler, teferruatlı şatafatlı travel sistemlere boşa para vermeyin dediler, kısmet bu bozulacağı varsa diğeri de bozulur dimi ama

02/19/2012 10:08:00

herkese günaydın:)ben tembel anne adayı olarak uyuma hakkımı sonuna kadar kullanıyorum:) bugün burda hava çok güzel uzun zaman sonra kendimi çok iyi hissettim,içim kararmıştı artık kardan kasvetten.kalkıp güzel kahvaltımı yaptım,bir bakiyim dedim herkes çoktan uyanmış burda:)

bende chiccodan aldım bebek arabası ve sanırım portbebe diyorlar(ayrımını hala bilmiyorum)hem oto koltuğu hem ana kucağı gibi olanlardan işte.bende internetten almıştım,bir geldi bunları taşımak için sporcu olmak gerekir inanılmaz büyük geldi bana yada evin içinde gözüme öyle gözüktü.rengi  çok hoşuma gitti ama mor gibi:)ikinciyi henüz düşünmüyorum ama hani olurda kız olursa unisex olsun istedim:)zaten oğluşumuda kıyafet yada eşya alırken hiç mavi almadık ,rengarenk herşeyi,sarılı morlu kırmızılı.kız çocukları için inanılmaz güzel şeyler ama insan kıskanıyor valla:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...