YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/20/2012 07:02:00

benım canım erik çekiyo kızlar,çilekde ,karpuzda....offff ya nerden bulucaz şimdi:))) tabi yeşil zümrütede hayır demem özlemcim:))

02/20/2012 07:38:00

Günaydıııııııııııınnnnnnnnnnnnnn... Herkese güzel ve sağlıklı bir hafta diliyoruuuummmmm....
Ee bugünü de saymazsak kaldı 32 gün :))))))))))))))))))))

Gün içinde hepinizi bekliyorum. Mutlaka herkes bi uğrasın yazsın iki cümle :)))) Özellikle Aysel ... Çünküm müjdeli haberi almak için sabırsızlanıyoruz....

Edacım sabahın bu saatinde aş erme performansın süper :)))) Yanlış hatırlamıyorsam İstanbuldaydın.. Orda bunları bulmak çok zor olmasa gerek :D:D

Benimde en çok korktuğum buydu.. olmayan bişeylere aşermek :)))  Neyseki çok şükür olmadı çünkü Kayseride bulmak dert olurdu büyük ihtimal :))))

02/20/2012 07:39:00

Günaydın kızlar, haftasonu muhabbet baya koyuymuş. Hepsine bakamadım ama az çok anladım konuyu ::)

Özlemcim kızının eşyaları hayırlı olsun canım. Güzel ve sağlıklı günlerde kullan inşallah. 

Neclacım, içinde bulunduğun durum çok zor ama eminim hepsi geçecek. Keşke elimizden sana destek olmak dışında birşeyler gelse. Senin için herşey üstüste geldi ama eminim bebeğini sağlıkla kucağına aldığında herşey sona erecek. Tüm kalbimle senin için bunu diliyorum.

Ayşegülcüm, güle güle kirket evini :)

Duygu sende hoşgeldin. Senin de çok az zamanın kalmış. Hayırlısı ile bebeğini eline alırsın inşallah.

Hepinizi çok öpüyorum. Kendinize çok iyi bakın. BU hafta işler biraz yoğun ama ara ara sizleri takip edeceğim.

İyi haftalar güzel anneler.

02/20/2012 08:38:00

günaydın güzel anneler:) herkese şimdiden iyi haftalar diliyorum. haftasonum çok iyi geçti. cumartesi gündüz temizlik yaptık eşimle sonra akşam sinemaya gittik. pazar günü de keyif yaptık film seyrettik, bakım yaptım kendime falan güzeldi işte.

Doktorcum Özlemcim, araba ve beşik hayırlı olsun. Neclacığım aileden uzakta olmak zor bazen ben de anneme çok kırılıyorum ne kadar umarsız oldun diyorum ama aslında umarsız olduğu falan yok sadece elinden gelen o kadar oluyor biliyorum. Ayselcim çok az kaldı doğurmana hayırlısı olsun inşallah. Ayşegülüm sen de yorma kendini sakın artık kritik dönemdesin. Hoşgeldin Duygu aramıza:)

Eşimle tanışmamızdan bahsedeyim kısa zaten:) ben istanbulda yaşıyordum o antalyada. internette bir network grubundaydık aynı buradaki gibi. bu arada orada da çok iyi dostluklar kurdum. neyse bir brunch düzenlenmişti. eşim de hem bir seminer için gelmişti hem de bruncha katılmıştı. o brunchta tanıştık. sonra sürekli görüşmeye başladık. arada istanbula gidip geldi. biz aşık olduk birbirimize. aradan 1 sene geçmeden biz nişanlandık. annelerimiz ve babalarımız aynı gün ve aynı tarihte evlenmişler biz de aynı günde evlendik:) yani annemlerin, kayınvalidemlerin ve bizim evlilik yıldönümlerimiz aynı:))
uzun süre flört etmedik hatta birbirimizi en çok evlendikten sonra tanıdık ama çok mutluyum ve hayatımın en doğru kararını vermişim. hani bir daha dünyaya gelsem yine eşimle evlenirdim.

şimdilik bu kadar kızlar. Yoncam sana da kolay gelsin kendine dikkat et. hepinizi öpüyorum. buralardayım arada uğrarım. malum işler...

02/20/2012 08:51:00

gunaydın güzeller. nasılsınız) ben daha dogurmadım))) sizler napiyosuznuz.

Aysegulcum karın tutma meselesine baya güldüm)) dün seni cok merak etmiştim. dikkat et kendine az kaldı))) aynı gün dogursak ne güzel olur)))

Duygucum sende aramıza hos geldin. Rabbim hayırlı dogumlar nasip etsin sana da)

hepinizi cok cok opuyorum))

02/20/2012 09:23:00

02/20/2012 09:24:00

daphnecim) ay evet eli kulaginda)) ama gelmek istemiyo sanirsam doktor 22sine soylemisti)) ama 1-2 hafta daha bekleye bilirim tabi))) ay cok heyecanlıylm..

bendede bazen adet agrisi gibi bi seyler oluyo ama bilmiyorum bu sancı mı ki? cünkü ben sancıyı daha set ve agrılı bi şey olarak düşünüyorum

02/20/2012 09:31:00

tekrar merhaba:) aman Aysel bir iki hafta daha beklenir mi hiç kuzum? al bir an önce bebeğini kucağına:) Özlemcim teşekkür ederim:) valla o tarihte bir araya gelemediğimiz için ilk yıl birlikte kutlamak nasip olmadı. bu sene de malum doğum telaşı var ben bir yere kıpırdayamam sadece benim annemler gelir yanımıza eşimin annesi babası gelemez. eşimin babası kanser hastası o yüzden bize daha gelemediler. izmire tedavi için gidip gelmekten bize gelemediler maalesef. ama doğuma gelecekler:) sağolsunlar iyi olsunlar da en önemlisi o benim için. çok acıktım ya... bir de son günler midem bulanır oldu açlıktan. bir de ben hiç kilo almıyorum bu normal mi? bebeğim alıyor şükür. yani geçen haftya öyleydi önümüzdeki cumartesi bakalım ne durumda göreceğiz. inşallah iyidir.

02/20/2012 09:31:00

Hoşbuldum Hülyacımm :)) nabersin, Defne bugün de yemek yedirdimi kardeşine ;))

02/20/2012 09:33:00

doktorcum nasılsın canım) bebişin nasıl)

dilekcim, sen nasılsın? benim evlilik hikayemde seninkine cok benziyo)) tanışmamız hemen hemen aynı ama benim eşimin ailesiyle benim ailem uzak akrabaylarmış)) tabi tanıştıgımızda bilmiyoduk)) bende cok mutluyum ve bizim 1 aylık nişanlıllık dönemimiz oldu)) 
Allah hepimizi mutllu ve mesut etsin AMİN)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...