YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/20/2012 09:36:00

İlk yıl birlikte kutlamadığınız isabet olmuş canım zaten, ilk yıl daha özel sonuçta :)) geçmiş olsun bu arada, Allah şifa versin, başınızdan eksik etmesin...yahu Dilekçim alemsin, kilo alsan dert almasan dert, bebek alıyor ya iyi işte boşver, hem tartılar o kadar hassa olamayabiliyor, bir iki hafta hiç kilo almamışsın gibi gösteriyor sonra bir gün sonra tartıl hoop iki kilo almış oluyosun :)))

02/20/2012 09:39:00

AAMİNNNNNNNNN Ayselcim...ben de bebiş de iyiyiz çok şükür, hafta sonu hiç bitmese daha iyi olucaz ama napalım canımız sağolsun :))

02/20/2012 09:49:00

:)))))))) aman ya ÖZlemcim doğru diyorsun aslında da hamilelikten herhalde herşeyi kuruntu yapar oldum ne yapayım olsun senin ağzından olumlu sözler duymak çok iyi geliyor:) amin Ayselcim amiiinnnn....... biz de çok nişanlı kalmadık 8 ay nişanlı kaldık. o bile çok uzun geldi bize. birazdan yemeğe gideceğim. artık mide yanmalarım yerli yersiz oluyor. şimdilik sağlık sorunum yok çok şükür.

02/20/2012 09:53:00

Naber millet :D

Dilekcim cidden güzel olmuş aynı gün evlilik olayı :) Ama kutlamaları ayrı yapmakta fayda var bencede :))) Allah kayınpederine sıhhat versin inşallah. En kısa zamanda güzel haberler alın..

Dr.cum aynen 32 gün kaldı izne ayrılmama yani ayrılmamıza..Bana doktor 22 mart tarihini verdi 32 hafta için... :)))))))))))) Şafak sayar gibi sayıyorum valla... Annemde benimle birlikte sayıyor garibim :))))  Kadın ilk kez torun sahibi olucak ama benim yüzümden hiç bişi yapamıyo ben gitmeden :D:D

Ayselcim daha gelmedi 1-2 hafta falan deme. Doğum sancısı dediğin şey bi anda başlayabilir ve bi bakmışsın kızın yarın kucağında :D:D:D ( sanki 10 tane doğurmuş gibi konuştum :)))) belli mi olur. Hayırlısıyla sağlıklı olsun, doğumunda kolaycacık olsun inşallah.. Hepimizin tabii

02/20/2012 10:00:00

Hülyacım herkesi saymışsın gibi... iyiyim çok şükür ama su mide yanmaları bezdirdi cidden beni :((((((((( artık bazen ağlayasım geliyor yemin ederim :(((((((

Aaaaa bu arada ben hamilelik hassaslığı nedeniyle ilk sulugözlü seansımı dün yaşadım :D:D:D herkes olur olmaz şeye ağlıyorum derken bende sorun var herhalde hiç böyle şeyler yaşamıyorum diyordumkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dün bi seansla bende normal bir hamile olduğumu kanıtladım :D:D:D:D:D:D  hahahahha suan gülüyorum dünkü halime ama o an hiçte komik değildi :)))))))))))

02/20/2012 10:03:00

Benim kızım acıkmış dürtüyor beni mideme doğru, sizinkiler de acıkmıştır, haydi herkes yemeğeeeeeeee :)))

02/20/2012 10:06:00

Saol cnmcım ...ah ahhhh ne rennie kaldı ne gaviscon içmediğim... Kesiyor kesmesine de geçici işte.. Eskiden özellikle işyerinde yemekten sonra olurdu. Şimdi her daim evde de tutuyo yanma krizleri.. Hatta yanma değil sanki boğazıma bişi batırıyorlar böyle bi garip. Bi ara gavisconu işyerinede getiriyordum elimde şişe direk dikiyordum... Şarapçılar gibi şişesi elimde komikti halim :))) Şimdi gündüz rennie tablet alıyorum çok zorlarsa.. Her yanmada almaya kalksam 7-8 tablet almam lazım gündüz.. Korkuyorum ki bebek büyüdükçe mideye baskı artacağı için bu yanmalar daha fena olucak :(( Biraz streste etkiliyor sanırım.

02/20/2012 10:16:00

olabilir belki... Benimde izne ayrılıp Bursaya gidecek olmam bi umut yanmalarım için.. Ama o zamanda kocamın hasreti olucak :))))))

Benim hamileliğimin öncesinde başlamıştı ufak ufak mide şikayetlerim zaten. Endoskopi meselesi yüzünden gitmedim doktrora salak gibi :( Sonra bir anda bebiş haberi olunca kaldı zaten.. Benim önceden bi düşüğüm oldu o zamanda bulantı değil yanmaydı belirtisi... Hatta bundada bulantıdan çok yanmadan çektim. Ama yediklerime bağlıyordum birazda.. Şimdi acıktığım zaman bile açlık değil yanma hissediyorum. O zaman gitseydim belki şimdi bu kadar çekmezdim ama kısmet işte..
Aman Allah başka dert vermesin.. Yine sağlığımız yerinde çok şükür. Yememe engel değil ama yedikten sonra işkence :)) Oda bizim oğlanın çilesi olsun varsın :)) Doğduktan sonra  çilesiz bebekler olsunlar da... gerisi önemli değil

02/20/2012 10:22:00

ben suan kıbrısdayım ama dogumda ankaradayım,sonrasında nereye tayın cıkarsa artık:) benım durum bıraz karısık,heran heryerdeyım:) yanma bendede oluyo.gece cok kacırırsam ozellıkle...kızlar şu pompa konusunu sormusmuydum ben sıze?alanınız varmı .?yada alacak olan?

02/20/2012 10:26:00

Kıbrısta güzeldir :)) Hiç gitmedim ama çok istiyorum bi yaz inşallah :))

pompa ? anlayamadım da :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...