YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/20/2012 10:33:00

Neşemmm benim de şimdilerde oluyor mide yanmalarım. gece uyanınca falan midemin yandığını duyuyorum. açken hem yanıyor hem bulanıyor. garipleştim ben yahu:))) aslında midem rahatsızdı benim hatta hamilelikten önce ben de senin şimdiki halin gibi elimde gavisconla gezerdim direk şişeden dikerdim. ama hamile kaldığımdan beri çok rahatım çok şükür. şimdiki yanmalarım bile eskisine göre çok hafif derecede.

02/20/2012 10:36:00

kızlar benim adet sancısı gibi sancim oluyo bu ne acaba)

02/20/2012 10:37:00

Dilekcim ne güzel senin hafiflemiş :) benim arttı aksine.. Burda bir komşumda benim gidiydi hamileyken. Su içmeye korkardı. Çok içince yanmaları artıyodu.. Bende aynı onun gibiyim. Suyu bile yavaş yavaş meyve suyu içer gibi içmeye çalışıyorum  midemi etkillemesin fazla diye..
Dilek bu arada senin kontrollerin 15 günde bire döndümü ya. Benim doktor son gittiğimde bişi demedi ama internette artık 15 günde bir kontrol yapılmalı diye okudum az önce :/
Ben bi sorim bakim doktora ne zaman geleyim diye. Hiç tarih konuşmadık o bişi söylemedi bende sormayı akıl etmedim :/

02/20/2012 10:40:00

Kızlar hepinize günaydın.

Mide yanmaları benim de var Nesecim. Sin aylara dogru da artmasini bekliyorum tecrubelerime dayanarak :))

Aysel doğuruyor musun yoksa sık mı ağrıların

28. Haftadan sonra 3 haftada 1 e düşüyor kontroller. 35 ten sonra her hafta :)

02/20/2012 10:40:00

Ayseeeeeeeeeeelllllllllll demeeee.... Sancıların aralarını hesapla bakalım.. Dakika düzeni nasıl olacak... Panik yapma bide sakın ...

02/20/2012 10:42:00

aysel bakü doğum geliyo olabilir. benim adet sancısı gibi olmaya başladığında rahim 2 cmaçılmıştı. bi doktoruna git istersen ama yalnız gitme. belin ağrıdı mı hiç

02/20/2012 10:43:00

Deme Özlemcim beee... bende ondan korkuyorum işte :)))))))))))))))  ay az önce Aysele sancı dediğin bianda gelir bakmışsın yarın kısın kucağında demiştim :D:D:D saatinemi denk geldi ne...

Ben yemeğe gidiyorum ama aklım burda kalacak. Aysel haberdar et bizi.

02/20/2012 10:44:00

Ben geldiiim :) 

Hafta sonu fırsat bulup da uğrayamadım nurtiye... 
C.tesi kontrol vardı. Herşey yolunda görünüyor şimdilik. Kızlar büyümeye devam ediyorlar. Biri 45 cm 2200 gr. diğeride 43 cm 2080 gr olmuşlar. 
Güzel sohbetler olmuş ama tamamını okuyamadım tabii hızınıza yetişmek ne mümkün :) 
Doktorcum bebişin arabası hayırlı olsun... 
Ayşegülüm güle güle kirlet evini sen de... 
Hülya senin defne yine sadece yemek yedirip iğne yapıyormuş kardeşine. Geçen gün yeğenim bıçak arıyordu karnımı kesip bebekleri çıkaracakmış :))) 
Neşecim izine bişey kalmamış sayılı gün çabuk geçer :) 
Yonca senden de en kısa zamanda güzel haberler bekliyoruz... İnşallah herşey yolunda gidecek... 
H.sonu çok mesai yaptığınız için kaçırıp atladığım şeyler varsa affola :)))

02/20/2012 10:44:00

üstelik 2 saat önce hiçbirseyim yoktu. atlama ihmal etme derim ben. iki saat öncesinde vefada boza sefası yapıyordum. 2 saat sonra doğuma hazırlanmaya başladım. belli olmuyo öle birden geliveriyo

02/20/2012 10:45:00

sancı arası şimdilik 20 dk bile olabilir. birde küçükse her sancıyı hissetmeyebilirsin. sakin ol yanında biri var mı ayselcim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...