YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/20/2012 12:05:00

burcu senin bebiş 42 hafta sonra mı dogdu) amanınnn)) sonra normal dogum yaptın yani. sancıda az oldu dimi))???

02/20/2012 12:10:00

Aman allahım yaa, baya baya doğumlardan sözedilir olmuş. İnanılmaz heyecanlandım :)) Ayselcim hayırlısı canım, bizi haberdar edebilirsin inşallah.

Zeynepcim, bebişlerinin iyi olmasına çok sevindim. Maşallah kilolarıda çok güzel. 

Aysegülcüm özendim vallahi sana :) Evde olmak, anne ile sefa yapmak ve prensesini beklemek müthiş bir duygu olsa gerek. Darısı hepimizin başına.

İşim var ama sizlere de bakmadan edemiyorum. Atladığım birşey varsa affola.

Öpüyorum hepiniziiiiiiiii....

02/20/2012 12:10:00

Merhaba Hanımlar... Geldim yine..

Ayşegülcüm hoşgeldin :) Midem benim kronikleşti artık biliyosun :))

Aysel iyi olmana sevindim...

02/20/2012 13:46:00

güzel anneleeerrr....:)) nerelerdesiniz? benim de işler bastırdı biraz. Neşecim ya senin paşanın hareketleri maşallah dışarıdan görülebiliyormuş öyle mi?:)) çok güzel ve heyecanlı olmalı:)) Allah bana da nasip eder inşallah. benim hiç belli olmuyor:(( zaten sadece aşağı kısmı tekmelediği için o da arada bir işte eğer az kuvvetli olursa ve naz yapmazsa babası da hissediyor. onun dışında ben bile zor hisseder oldum.

02/20/2012 14:06:00

Teşekkür ederim Banucum iyiler şükür sen ve kızında iyisinizdir inşallah :)

Yaa bu aralar benimde midem fena yanıyor. Özellikle de geceleri yatarken kötü oluyor benim... 
Dilek yakında sen de net olarak görürsün dışarıdan hareketlerini merak etme :)) 

02/20/2012 14:08:00

Amin Dilekcim inşallah en kısa zamanda sende hissedersin :))) Ben sanırım iki keredir hissediyorum karnımın titrediğini :)) Dünde koltukta uzanmışken denk geldi öylelikle eşimde nasiplendi. Normalde bizimkide naz yapardı :)) Eşim elini karnıma koydukça o sessizleşirdi :))
Sanırım dün o sırada yerleşemedi bizim küçük bey. Baya bi debelendi :)) şansımıza :))))) Garip bir duygu. Bugünde var biraz haraketlilik ama o titremeler sürekli olan bişi değil maalesef :(
Darısı en kısa zamanda başına :D canımcım

02/20/2012 14:19:00

amiinnn...:) ya benimki de iş yerindeyken daha bir aktif çalışmayı sevecek mi ne:))) belki belli oluyordur ama dediğim gibi aşağıda olduğu için ben göbekten göremiyorum aşağısını zaten o yüzden farketmiyorum. ya bir de diyorlar ki bu haftalardan itibaren saatte 10 kez hareket etmeliymiş ben hiç saymadım ama dikkat te etmeiyorum yani bazen uzun süre hareket yok gibi geliyor ama ben farketmediğim içindir diye düşünüyorum çünkü ayakta falan farkedilmiyor.

02/20/2012 14:20:00

siz hiç saydınız mı böyle birşey var mı oturup saymalı mıyım? bu her saat için mi geçerli?

02/20/2012 14:38:00

yok Handecim gitmedi (yani son konuştuğumuzda bir sorun olmadığını söylemişti) gidecek olursa haber verirmiş gerçi ben o durumda nasıl haber vereğini bilemiyorum ama aklına gelmez ki insanın o durumda. Aysel iyi olsun da sonrasında da alsak haberi sorun değil.

02/20/2012 14:44:00

akşama benim de börek yapasım var bizim geleneksel böreğimizden. yasak masak ama can bu istiyor yahu kaç saattir aklıma yerleşti gitmiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...