YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/20/2012 15:00:00

ya işin güzel tarafı ben neredeyse 1 aydır kilo almıyorum galiba ondan da cesaret geliyor ama bende şeker olayı da var ya ama hafiften azıcık yani:))) ay nasıl da kandırıyorum kendimiiiii:))))))

02/20/2012 15:15:00

ay şekerim sen ne diyorsuuunnnn??????? bence bu kilo konusunu burada kapatalım bak bak şekerim çıktı amaaannnn:))) ben de güya hava atıyorum 1 aydır kilo almıyorum diye peh:)))) neyse Hülyacım biz kilo konusunu doğum sonrasına erteleyelim bence:)))) ay bak sinirden bende hem tansiyon hemi de şeker fırladı gittiii gittiiiii:))))))))

02/20/2012 15:23:00

kızlar nerdesiniz? ben birazdan çıkacağım yani 6ya doğru kapatırım. az biraz 2 sohbetin belini kırsaydık ya:)

02/20/2012 15:25:00

Aman dönüp dolaşıp kiloya geliyosunuz sizde :)))))))))) Ben söyledim bi doğsunlar YENİ ANNELER.. 2013 TE DAL GİBİ OLACAKLAR diye bi grup kurucaz bu işin üstesinden gelicez inşallah. Hülya buarada cidden tebrik ederim :)) 30 haftada 5 kilo süper performans :D

Dilekcim hareketlerinin sayılması konusunda doktorda bana say dedi ama ben saatte değil 24 saatte en az 10 kez diye biliyorum. Bir yanlışlık var ama hangimizde çözemedim. Hatta 24 saatte 10 defa diye bildiğim için bazılarını hiç saymaya bile yeltenmiyorum nasıl olsa sabah 5-6 kez hareketini hissettim diye ... Tecrübeli hamişler bi el atında bizi aydınlatın şu konuda bari :))

02/20/2012 15:29:00

Hülyacım hamaratlığınıda tebrik ederim :)) Afiyetler olsun şimdiden sizin aileye :))))))) evde olup rahat rahat yemek yapmayı bile özledim valla

02/20/2012 15:32:00

Ay davet için teşekkür ederim canım benim..
:))))))))))) su ara özlemini çektiğim bi mod aslına bakarsan... Ama evde oturunca da bunalım moduna geçişim hızlı oluyo :))))) Şöyle yarım gün çalış yarım gün evde ol bi iş bulsam keşke :)))))
İnsanoğlu nankördür dememişler boşuna...

02/20/2012 15:36:00

:)))) evet güzel anneler aydınlatın bizi. 24 saatte 10 defa ise ohooooo benim oğlan nerdeyse bütüngün tepikleyip duruyor rahat olayım bari:)

ya Hülya bak aklıma börek çörek düşürdün yememem lazım ama acayip canım istiyor eve gidince yapayım desem hem geç olur hem de ellerim uyuşuk olduğu için hamur işleri falan zor oluyor yapmak. pufffff.... ne yapsak acep?:)) pizza mı söylesek ne? :))))))

02/20/2012 15:37:00

Valla bak pizza dedin benimde aklımı çeldin Dilek :D
Ne zamandır bi dominos özlemim var engelliyorum kendimi. Bu hafta arası bi akşam sinema yapalım diyoduk olmazsa yemeğide dominos mu yapsak ki :D:D:D

02/20/2012 15:40:00

http://www.e-gebelik.net/gebelik_ve/bebek_hareketleri.asp

Su adreste bişiler yazılmış hareket meselesi ile ilgili ama sayı yada saat sınırlaması göremedim

Bebek hareketlerini daha kolay hissetmek için ipuçları
• Yatağa uzanın ve rahatlayın.
• Şekerli bir şeyler için.
• Yüzükoyun yatın.

• Bebek 28 haftadan büyükse sırt üstü yatın.
• Karnınıza kulaklık dayayın ve müzik çalın. İşe yarayacaktır.

http://www.izafet.com/hamilelik-donemi-anne-ve-cocuk/437362-anne-karninda-bebek-hareketleri.html  ; bu adreste de 2 saatte 10 kez diyor

02/20/2012 15:44:00

Yaa ben iş güç derken neler olmuş neler, Ayselcim bundan sonra sancıların devamı gelir heralde, bugün olmazsa yarın ya da en kısa zamanda, Allah kolay kurtarsın canımcım...
Zeynep senin kızları da tebrik ederim, maşallah annelerini üzmediler hiç, doğumdan sonra da böyle uslu dururlar inşallah :))
Dilekçim bu bebişlerin de bir uyky vakti var dimi, yani günün her saati aynı harekette olamazlarki, olsa da biz gün içinde koşturmacadan hissedemeyebiliriz o hareketleri. ben şöyle iliyorum, akşam yemekten sonra şöyle rahatça uzanıp 1 saat boyunca hareketlerini yeterince sayabiliyorsan sorun yok, çikolata yeyip sağ tarafa yatarsan daha da güzel hissedebilirsin :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...