YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/20/2012 20:49:00

yoook yok korkmak yok kızlar, her canlı doğarak geliyor bu dünyaya, yani her can bir doğum demek aslında...diyorum ama ben de tırsmıyor değilim niye yalan söylim :))

02/20/2012 20:51:00

ben çıkıyorum kızlar ama korktuğum için değil:))))
kendinize iyi bakın iyi geceler:)))

02/20/2012 20:54:00

doğumdan daha çok sonraki kısmı daha zor geçicek gibi görünüyor benim için:)uykuyu bu kadar seven biri o uykusuz gecelere nasıl alışır bilemiyorum:)daha evlilik nasıl bişey derken birden annelik nasıl ona öğrenmeye çalışıcam:)

02/20/2012 21:01:00

İyi geceler Dilekçim :)
Benim gözler de kaymaya başladı, harfleri birbirine karıştırır oldum, uykusuzluğa alışık biri olarak ben bile düşünüyorum uykusuz geceleri ama neler için kimler için uykusuz kaldık yıllarca bebeğimin canı sağolsun, o uyusun büyüsün ben uykusuz kalmaya razıyım :))
Hadi iyi geceler güzeller, rüyanızda bebişlerinizi görün ;)

02/20/2012 21:09:00

insan herşeye alışıyor,zaten aksi bir durum söz konusu değil:)çok uykum geldi diye yatıcak halim yok:)belki güzel oğlum üzmez annesini mışıl mışıl uyur geceleri,bir umut:)boşunamı "umut" koyduk adını:)

uykusu gelen herkese iyi geceler,ben biraz daha buralardayım:)

02/20/2012 22:48:00

Sanırım son kapanışı ben yapıcam :) uyku tutmuyor yahu...
Aramıza yeni gelen hamişler vaaari hoşgeldiniz kızlaaar :)

Ayseeeeel, en az sen kadar heyecanlıyımmmm, güzel haberler bekliyorumm.. Takipteyim bak :))

Mışıl mışıl uyuyorsunuzdur şimdi ne güzel :) umarım rüyanızda minnoşları görürsünüzzz..

Hatta ben şimdi den günaydııııııııııııııın diyim en güzeli :)

Kocaman öpücükler :)

02/21/2012 06:37:00

Günaydınnnnnn kızlarrrrr:) Emir_ melek doğurmuş ne güzel, hayırlı olsun. Darısı bizim başımıza.

Yeni gelen anneler hoşgeldiniz aramıza. Sizlere de hayırlı olsun bebişleriniz.

Zeynepcim, benim kızımda iyi maşallah. Tepiklerini artık daha kuvvetli hissediyorum.

Dilekçim saatte 10 hareket değil, Neşe'ninde dediği gibi gün içerisinde 10 hareket normal :)

Çok ilginç bir şekilde bende doğumdan korkmuyorum. Kaan Kocatepe'nin sitesinde çok güzel bir yazı okumuştum. Bulursam sizinle paylaşacağım. Yazıda doğuma g,tmeden önce düşünceleriniz nasılsa ve bakış açınız nasılsa doğumunuz o şekilde gerçekleşecektir diyor. O yüzden pozitif düşünün kızlar :)) Benim de acı eşiğim çok düşüktür ama ŞİMDİLİK :) bir korkum yok. Çünkü normal doğurmayı çok istiyorum. Kızım gelmek istediğinde doğum olsun istiyorum. Hayırlısı ama heran herşey olabilir.

Bugün Yoncacığımın amniyosentezi var. Güzel haberler alacağız inşallah. Hepinizi öpüyorum, çoookkk güzel birgün diliyorum.

02/21/2012 06:42:00

Kızlar yazıyı buldum. Haftanın Önerisi başlığı ile yazan yazı. 

http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta32.html

02/21/2012 07:25:00

günaydınnnnnnn:) şuan oğlum uyuyor ve ben yatagımın içinden size yazıyorum:)(bebeğe ultrason gıtmıyordur umarım)

doğuranları tebrık edıyorum,yenı gelenlere hosgeldınız dıyorum:)
aysel ve ayçii valla bız daha cok heyecan yapdık sızın ıcın....:) 

02/21/2012 07:34:00

Günaydın Eda :) Ohh yap valla keyfini. Ben her sabah  6 da uyanıyorum :( Şimdiden izne çıktığımda doğuma kadar yapacağım keyfi düşlüyorum. Sanırım hamileliğin en güzel zamanları olacak benim için :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...