YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 06:01:00

Günnaaaayyydııııınnnnn kızlarrr...

Eda ve banu sizler buralardasınız sanırım sizede günaydın.. Aramıza yeni gelenler hoşgeldiniz.. Sağlıkla, hayırlısıyla ve  zamanında alırsınız inşallah bebeklerinizi kucağınıza :)

Melek adına çok sevindim... Allah sağlık sıhhat versin. Analı, babalı büyütsünler inşallah :)) Darısı sıradakilerin başına inşallah hayırlısıyla :))

02/21/2012 06:02:00

günaydın arkadaşlar:))) Yoncacım inşallah güzel haberlerle gelirsin fazla merakta bırakma bizleri tatlım. Banucum aynı fikirdeyim ben de sabah 6 da kalkıyorum o yüzden izin günleri gerçekten keyifli olacak bizim için:))) Ayseeellll ses ver hayatım:) Eda günaydın iyi keyifler:))

02/21/2012 06:04:00

günaydın Neşeeemmmm:)))

02/21/2012 06:15:00

Günaydın Dilekcim. Ay bak Yoncamı unutuyordum az daha. Yazarekn aklımdaydı ama eklememişim :/
Yoncacım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah. Dualarımız seninle.. Allah yardımcın olsun. Seni seviyoruz ve tabii bebişinide :D

Kızlar izin demişsiniz yine bana ağırlık çöktü. Gece hiç uyuyamadım zaten.. Nasıl evde olup uyuyasım var suan bilemezsiniz :D

Ay ben sayıyordum sahi kaldı 31 gün sanırım :)))

02/21/2012 06:20:00

ya Neşecim sorma bugün bende de çok uyku var her sabah 6 da kalkan ben 6 buçuğa kadar kalkamadım işe gelirken serviste uyuyarak geldim ve hala deli gibi uykum var ama biliyorum ki eve gidince bu uykudan pek eser kalmayacak neden öyle oluyor anlamıyorum:))

02/21/2012 06:21:00

bu arada senden özendim profil resmimi değiştirdim:))))))))

02/21/2012 06:21:00

günaydın şeker anneler..........

nasılsınız bakim???

dün doktor kontrolüm vardı...süper di çok şükür...

bizim ki gösterdi kendini...bir oğlum oluyor hamd olsun...hayırlısı ile sağlıkla mutlulukla gelsin İnşallah....

02/21/2012 06:22:00

süpeerrrr:))) aysenaz çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sorunsuz hamilelik geçirirsin inşallah.

02/21/2012 06:22:00

banucum oğlum bırkacgundur böyle cok uyur oldu..dur bı yerlere vuruyum:) bende bebek olmadan keyıf yapıyorum,nede olsa ılkınden bılıyorum uykusuzlugun zor oldugunu:)

nsdursun isim neydi cnm ya?isim hafızam kötüdür:)

02/21/2012 06:26:00

Hoşgeldin aysenaz.. Tebrik ederim.. Oğluşun hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah. Kızdan sonra oğlan güzel olmuş :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Dilekcim bende geçen gün resimlere bakarken gördüm aslında baya eski bir resim benim profildeki :)) özlemişim o günleri bakarken aklıma geldi değiştirdim bende :)) Ah ahh bak yine aklıma geldi o günler :)))

İsmim Neşe Edacım.. Önemli değil olur bazen bende hatırlayamıyorum isimler söylendiği halde :/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...