YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 11:18:00

Alooo

02/21/2012 11:18:00

Hele şükür. Bozuldu gene :))

02/21/2012 11:20:00

Ben geeeldiiimmm :)) Hepinize mutlu ve güzel bir gün diliyorum... 

Aramıza yeni katılan taze hamişlere hoşgeldiniz diyorum ve de  tebrik ediyorum. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebişlerinizi :) 

emir_melek için de çok sevindim. Darısı başımıza artık zamanı gelenlerin :)
Duygucum merak etme ne uykucular gördüm ben bebeği doğduktan sonra gık dese uyanıyorlardı :))
handecim ne güzel arkadaşlarının bebişlerle arkadaş olur senin oğluşda :) 
Ayşegülcüm izine ayrılınca gece otur gündüz yat moduna alıştın galiba :)
Banucum maşallah kızına o tepikler insanı ne mutlu ediyor değil mi :) 
İnşallah yoncamızdan da güzel haberler gelir bugün... 
Neşecim az kaldı senin de izine çıkıp uyuyacağın günlere:) 
Ayşenaz çok sevindim bebişi görmüşsünüz. Cinsiyeti de öğrenilmiş alışveriş rengi belli olmuş :)) 
Dilek profil resmin de güzel olmuş... 
Aman nazar değmesin eda ne güzel dinlenmeye fırsatın olmuş işte :) 

02/21/2012 11:35:00

merhaba Zeynepcim merhaba Özlemcim:) hele şükür düzelmiş ya:)) eksikliği baya bir hissediliyor. bir türlü soramadım bu yüzden. bebek kıyafetlerini yıkama konusunu sanırsam daha önce konuşmuştuk ama ben yine açacağım o konuyu izninizle arkadaşlar:)) ben omo baby düşünüyorum ama siz ne dersiniz?

02/21/2012 11:39:00

Forever rende doğal sabun :))

02/21/2012 11:42:00

eee... makinede kullanılıyor mu? bir de 30 derecede hassas programda yıkamak lazım sanırım. sabunu alıp biz mi rendeleyeceğiz hayatım?

02/21/2012 11:50:00

slm kızlar tekrar tekrar hoşbulduk.....size bir sorum var hamilelik döneminde bebeğe çok faydalı diye günlük yediğiniz ya da yemeye çalıştığınız bişeyler var mı???

02/21/2012 11:51:00

Kızlar merhaba, ya yazıyorum yazıyorum ama gönderirken hata veriyor. Umarım bu sefer olmaz. Ayşenazcım oğluşun hayırlı olsun, sende erkek anneleri kervanına katıldın :) Hem kız hem erkek evlat sahibi olmak ne güzel 

Emir - melek bebeğin hayırlı olsun, darısı bizlerin başına inşallah.

Özlemcimmmm nasılsın :) Bende Dalin'in makinalar için olan granül sabunu aldım. 

Gerçekten ya Ayşegül ve Aysel yoklar, umarım herşey yolundadır. Yonca ile yaklaşık 1 saat önce mesajlaştık. Birazdan işlem başlayacak demişti. Umarım hayırlısı ile bitmiştir işlem.

02/21/2012 11:51:00

Yeni gelen anneler sizler de aramıza hoşgeldiniz. Hayırlı olsun bebişleriniz.

02/21/2012 11:53:00

Evet Zeynepcim, her tepiklediğinde inanılmaz keyif alıyorum ki bazen canımı yakıyor aslında :) Ama olsun en güzel acı bu heralde....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...