YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 12:15:00

Selaaaaammmmmm....
Oo sayfalar düzelmiş, muhabbetlere başlanmış bakıyorum... Bugün yoklamaya katılmayanlar var yine aramızda... Bakalım ne zaman uğrayacaklar :))))

Yoncadan haber alırsan bizede söylemeyi unutma olurmu Banucum...

02/21/2012 12:18:00

Tamam Neşecim, veririm tabiki. Funda bende süt hiç içemiyorum, midemi inanılmaz bulandırıyor ama onun yerine mutlaka beyaz peynir ve yoğurt yiyorum. Bende ilk zamanlar çok ceviz ve badem yedim, beyin gelişimi için :)) Birde fındık yedim. Aslında az az yedim ama bende kilo yaptı. Sonra doktorum görev gibi yemek yeme dedi :))

02/21/2012 12:21:00

Selaaammmm güzeller, bir yoklama vereyim dedim, bir gözgezdirdim şöyle yazılanlara, fazla uzun yazamayacağım ama bir haberim var size...
Yok yok doğum haberi değil, telaş yapmayın hemen :)))
Yoncaya mesaj atmıştım ben de, şimdi yanıtladı, işlem bitmiş gayet iyiymiş, herşey yolunda, asıl haber cinsiyeti belli olmuş minnoşun, aramıza bir kız anası daha katılıyor kızlarrr, biliyordum biliyordum :)))))))))

02/21/2012 12:22:00

Ben de hiç süt içemedim onun yerine genelde yoğurt yedim. Ara sıra da ayran içtim. Et de yemiyorum ben onun yerine de kuru bakliyatlardan yedim. 

Ceviz, kuru incir, kuru kayısı gibi şeyler de tüketmeye çalıştım mümkün olduğu kadar. 

02/21/2012 12:24:00

Kızı mı olacakmış yoncanın ? Ne güzelll... Sağlıkla gelsin minnoş :)) Ben de söylemiştim kokoş bir kız gelecek diye :)))

02/21/2012 12:26:00

BANU, bende şöyle düşünüyorum. 3 ay boyunca zaten yiyemedim ama şuanda yemem gerektiği kadar yiyorum,hiçbirşeyi abartmıyorum,zaten normalde de az yiyen bir insandım hep zayıftım vs...Bence bana kiloyu içtiğim vitamin ve demir hapı yapıyor :) :)

02/21/2012 12:27:00

Aaaaaa süper bir haber bu :)) Evet bende demiştim kızın olacak diye :)) Aman aman sağlıklı olsun da :))  Teşekkürler Özlemcim haber verdiğin için.

Zeynepcim bende senin gibiyim işte :(( Ama olsun telafi edecek şeyler yiyoruz. Bilinçli olmak ne güzel ve çok önemli. Çünkü anne karnında beslenmek bebeğin gelişimi ve doğduktan sonraki hayatı hatta tüm hayatı için çok önemli. Umarım iyi bakıyoruzdur bebişlerimize.

02/21/2012 12:27:00

:)))))))) oleeeyyyy :)))))))) olsun bilemedim ama sağlıklı olsun en önemlisi o:))) aman aman süslü püslü şeker bir kız daha gelecek:)))))))))

02/21/2012 12:28:00

kızlar gerçi Özlemin dediği yöntem çok hoşuma gitti ve muhtemelen uygulayacağım ama sizlerden de görüş almak isterim bebek kıyafetlerini yıkama konusunda.

02/21/2012 12:28:00

Evet Fundaa vitaminler kilo yapıyor gerçekten de

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...