YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 12:29:00

Dilekcim ben dalan roxy matik toz sabun aldım onu deneyeceğim...

02/21/2012 12:29:00

süslü püslü kızlar çoğalıyor,ay ne güzel :) :) :)

02/21/2012 12:30:00

zyynp evet kesinlikle :( :(

02/21/2012 12:32:00

Kesinlikle kilo yapıyor :) Bende katılıyorum. Bilmiyorum ne içiyorsunuz ama ben Elevit kullanıyorum. İnanılmaz kilo yaparmış. Amannnn olsunnnn, kan can olsun bebişlerimize :))

Dilekçim, hacı şakir in, Omo'nun ve Dalin'in granür sabunları var. Onlarda güvenilir. Zaten bildiğin toz sabun. Matik değil yani. Bende çamaşır torbası aldım. Bebişimin eşyalarını 30 derecede renklerine ayırıp o şekilde yıkayacağım. Özlemin dediği şey süper. Durulamayı 2 kere yaparsak çok iyi olur. Yumuşatıcı asla kullanmam. Bakalım diğer güzel annelerden ne bilgiler gelecek? 

02/21/2012 12:33:00

Özlemin dediği gibi bebekler annenin vücudundan gerekli olan herşeyi karşılıyor zaten burada öneli olan kendine katkı yapman. yani kalsiyum alacaksın ki senin kemikler de zayıflamasın çünkü bebek kalsiyumu senin kemiklerden karşılıyor. illa süt içmen gerekmez tabiiki peynir, yumurta, yoğurt ve kalsiyum içeren herşeyi tüketebilirsin. doğal olarak alamıyorsan doktorunla görüş hap olarak alırsın en kötü ihtimal..

02/21/2012 12:33:00

Aaaah ah bu beslenme konusunda en kötü benim heralde, tek dikkat ettiğim şey hergün olmasa da en azından 2 günde bir unutmazsam süt içmek, ne yumurta ne ceviz ne meyve, hiçbirini düzenli tüketemiyorum maalesef, nerede kilo yapıcı gereksiz bişey ben orada :(( üzgünüm size örnek olmam gerek aslında ama sizin sayenizde arada gaza gelip benim bugün balık yemem lazım diye zorla da olsa faydalı bişeyler yiyorum. çok korkuyorum kızım yeterince beslenemeyecek zayıf kalacak diye üfffffffff :((

02/21/2012 12:34:00

yumuşatıcı olayı kötü mü Banucum? ben de sabun kullanacağım. yani bebeğin kıyafetleri çok katı olmasın sonra?

02/21/2012 12:35:00

Doktorcum bir geldin pir geldin :)))))) Ne güzel haberler getirdin..

Funda bizim ekip sana örnek bir beslenme tablosu çıkarmış zaten, üzerine bişey söylemeye gerek yok :)))))) Hepimizin bebişleri çok şükür sağlıklı şekilde büyüyorlar, darısı seninde başına :))
Ayy Yoncaya çok sevindimmmmm... İnşallah en kısa zamanda gelir de kutlarız bu güzel haberi :D:D:D

Gece kuşu Ayşegüüüüüülllll.... Ayseeeeeeeeellllllll... Yeni haberler ver, siz kaçırıyorsunuz :))

02/21/2012 12:36:00

BANU elevit içiyorum birde gyno ferro sanol...çok haklısın cnm,bende hiç takmıyorum :) :)bebişler sağlıklı olsunda kilolar mutlaka verilir

02/21/2012 12:37:00

Doktorum, üzülme sakın. Son haftanızda bile olsanız yararlı şeyler yiyin diyorlar. Bebeğin senden her şekilde alıyor ama dikkat edersen daha iyi olur tabiki. Bu arada bebğinin kilosu haftasına göre tam olması gereken kiloda. Demekki akıllı uslu büyüyor Özde prenses :) Lütfen üzülme sakın ama bence bugünden itibaren dikkat etmeye çalış. Yanında elma götür, yemek aralarında yoğurt ye. Ama sanırım senin vaktin olmuyor yoğunluktan :(( 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...