YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 12:38:00

Dilek ben kendimize bile yumusatici kullanmıyorum. Evde de sadece Arap sabunu. Ama bakma ben cinsim biraz :)

02/21/2012 12:40:00

ozdeka örnek olsana bize,bak olmuyor böyle :) :) :) çok tatlısın ya...

Amaninnnn Özlemcimmm :)) Sen baya dikkatlisin. Pardon arap sabununu nereye kullanıyorsun :)) Evi temizlerken mi kullanıyorsun? 

Bende de koku takıntısı var. Yer silme deterjanlarının olduğu reyondan eşim beni zor alıyor. Bööööyyyyleeee siliyim siliyim koksun istiyorum :)) Ama artık yapmıyorum, çok az kullanıyorum solumamak için. 

gunaydın ben geldim) dogurmadım ben daha)) nasılsınlz canlarim

02/21/2012 12:44:00

Aaaa Ayselcim ne günaydını hayatım :)) Biz günü bitireceğiz birazdan :))) Hoşgeldin. İyi olmana sevindim.

02/21/2012 12:45:00

Adas üzülme lütfen. Yumurta ve süte dikkat et yeter. Banu takintiliyim ben bakma sen bana. Arap sabunu ev temizliğinde. Bulaşık makinasında da sirkeyle beraber :))

Aysel iyisin degilmi

02/21/2012 12:59:00

:))) Özlemcim diğer dediklerine birşey diyemeyeceğim ama bebek için sabun rendeleme konusu güzel. madem makineye de zararı yok daha doğal.

Ayselcim hoşgeldin:) Doktorcum sana da hoşgeldin diyemedim tatlım. üzülme ya bebiş iyiyse sorun yok denildiği gibi o zaten ihtiyacı olanı alıyor.

02/21/2012 13:16:00

Haklısınız aslında kendimize katkı yapıyoruz beslenerek, vücudumuz öncelikle bebişe odaklanmış durumda aslında, bizim depolarımızı ona yönlendiriyor, Allaha çok şükür herşey de yolunda gidiyor, benim günlük sıkıntılarım bazen böyle taşıveriyor işte, saçmalıyorum arada :)) Ah Banucum kaç kere denedim yanımda elma getirdim, ceviz falan getirdim ama kaç gün çantada gitti geldi benimle, aklıma bile gelmiyor maalesef...
Fundaaa canım saol ya senin tatlılığın, burayı keşfettiğine sevindim, sadece vakit geçirmiyor insan burada bir süre sonra birbirini tanımaya güzel dostluklar kurmaya başlıyosun :))
Ayselcim tünaydın oldu burada sen daha günaydındasın, hoşgeldin canım :)

02/21/2012 13:52:00

Ben geldimmm :) Anca geldim :) Sabah uykuya doyamadım vallahi, kalkınca da bi duş aldım saçlarımı sardım :D Bebişimin defterini yapıştırmamıştım onu hallettik annemle, şimdi burdayımm.

emir-melek doğum yapmış ha :) Ayyyyyyyyy hayırlı uğurlu olsun inşallah, sağlıklı sıhhatli bol şans dolu ömürleri olsun :)

Bu arada Yonca'm ın da mı kızı olcakmıııııııış, yakışıııııııııııır :D Ayy çok sevindim, sağlıklı sıhhatli olsun da gerçi kız oğlan farketmez ama benim de tahminim doğru çıktı o zaman :) kokoş kızlar çoğalıyor :)

Neşemmm yeni haberler varsa iletiversene arada kaçırdığım varsa söyle :))

Özlemlerimm, dileğim, banum ayyy özlemişim yaaaaa hepiniziii...

02/21/2012 13:54:00

:))))))) biz de özledik seni tatlıımmm:))) iyi yapıyorsun bu anların keyfini bol bol çıkar canım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...