YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 14:29:00

Banucum Duru'nun odası hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla büyümeyi nasip etsin. odasını çok sever inşallah. huzur dolu olmuş anladığım kadarıyla:) darısı başımıza artık. ben henüz yapmıyorum.

şimdide doğum çantası hazırlamak için neler gerekli diye onlara bakıyordum. malum benim de yavaş yavaş hazırlayıp koymam lazım. bence son 3 aya giren herkes 34-35 haftaya kadar hazırlayıp koymalı malum erken doğum tehlikesi olabilir. herşeye hazırlıklı olmak lazım.

02/21/2012 14:31:00

Banucum güzel günlerde kullanın inşallah saglikla odanızı :)) Duru bebeğine hayırlı olsun odacigi :))

Ooo gece kuşu Aysegul hnlarda gelmişler :)) hosgelmisler :)) pek kalamıyorum kızlar bilgi islemci arkadaslar birseyler yapiyor bilgisayarlara bende telden girdim yine bi bakayim diye

modüm düştü benim bugün yine öğleden sonra nedense :S

02/21/2012 14:32:00

Çok teşekkürler canlarım :)) Amin, inşallah.

Haklısın Dilekçim, bende önümüzdeki hafta eksiklerimi almaya gideceğim. Bir liste vardı bende. Onu sana mesaj atarım istersen. 

02/21/2012 14:40:00

Merakla bekliyoruz ozaman Banucum :) 

Ayşegülcüm teşekkür ederim iyiler kızlar bu aralar çok hareketliler:)  senden de bekliyoruz resimleri... Kocaları sıkıştırmayınca iş yapmıyorlar dürtmek lazım arada :)) 
Evet dilek hazırda bulunmasında fayda var hastane çantasının... 
Neşecim düşmesin modun senin enerjik haline alıştık artık :))

02/21/2012 14:48:00

Evet gece kuşu olarkatan gündüz biraz geç katılıyorum aranıza :)))

Oh herkeslerde iyiler Allah bozmasın :)

02/21/2012 14:50:00

iyi olur Banucum ya:) ben netten bakıyorum ama bazıları çok abartmış bir de tabii haftasonu hastaneye gidince sorayım onlar neler istiyormuş. hastaneden hastaneye fgarkediyormuş sanırım.

Neşeeemmmm.... bizden uzak kalmak yaramıyor sana kuzummmm... kıyamam olsun az kaldı akşam eve gidip dinlenir kendine gelirsin tatlım.

02/21/2012 14:52:00

Ayşegülcüm özletiyorsun kendini :)) Banu hayırlı olsun Duru'mun odası, annesi gibi zarif naif bir kız olacağından hiç kuşkum yok ;) ikiniz de odaları hemencecik bitirip resimlerini gönderin bize, benim kızımın odası da gelir bir iki haftaya, örnek alıcam sizden:)

02/21/2012 15:02:00

Canım doktorcum çok sağol güzel yorumun için :) 

Aynen Dilekçim, çok abartılmış listeler var internette, ben eleyerek kendime liste hazırladım. Hastaneye sormak da mantıklı. Gereksiz şeyleri taşıyıp fazlalık yapmaya gerek yok.

02/21/2012 15:02:00

Valla bende çok özlüyorum dr.cumm özlemcimm :) acık geçte olsa geliyorum aranıza ;)

bu arada dün gece karnım çok ağrıdı, bilhassa sağ yumurtalığımda bi ağrı vardı.. neyse ki  geçti :)

Sen nasılsın ? Özde' miz nasılll :)

02/21/2012 15:03:00

Banucum cok guzel olucak durumun odası. Aysegul sende bitir artık su odayı yaaa. Fotograf koyunda fikir çalalım :)

Nese bende öyle oldum birde sol kasığımda ara ara gelen bir ağrı var sinir etti beni.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...