YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/14/2012 15:00:00

Zeynepcim bencede iyi valla :)))))) Napim bu ekibe en uygun doğum sonrası başlık bu geldi aklıma :)))))) Hepimiz dal gibi olucazzzz inşallah :))))hem kendimizin, hem ailemizin hemde bebişlerimizin sağlığı iyi olsunda gider bütün kilolar :))))

02/14/2012 15:03:00

valla ben pek dal gibi olamam ama tabii dalın biçimine de bağlı bu nasıl bir dal olacağın:)

02/14/2012 15:06:00

Sorma Özlem valla... Beynim döndü sayfa yüzünden benimde ... umarım tamamen çökmez :((((( ayyyy yarında düzelsin bari yaaa... Bu arada oda olayınca bende oda yapmıcam. Daha önce de lafı geçmişti bi yatak bide şifonyer tamam. Fazla odam var ama suan orası ütü odası gibi. Her türlü dağınıklığım orada. Yıkananlar orda kuruyor, ütüleniyor falan filan. Biraz dernelip toparlanması gerekecek sadece. Benimde malum herkes başka şehirde olunca gelenlere yatacak yatak lazım. Bende sevmiyorum salonun orta yerinde yatak olayını maalesef. Suan o fazla odam yetiyor bana. Gelen gidende kalıyor. Birde bizim belki ama nisan ayından sonra şehir değişikliği ihtimali çıktı su ara.. hiç bişi almam herhalde. Bi netleşsinde nereye gideriz ne yaparız ona göre bakarım gerekirse :S Ay kızlar dua edinde şehir değişikliği için hayırlısı olsun. :S

02/14/2012 15:07:00

herşeyin hayırlısı Neşem.

02/14/2012 15:09:00

Dilek bosver dal olmamıza gerek yok. Hele ben 2 çocuklu kadın unvanına layık olmam gerek :)

Nese Ankara'ya bekliyorum seni. Nedendir bilinmez öyle doğdu icime :)

02/14/2012 15:10:00

Amin ya inşallah... ya gidicez ya da en fazla 1 yıl daha burdayıs :S gibi şimdilik :S Bu arada kilo konusunda hepimizi geçebilirsinde belli olmaz :) işin o tarafı valla ;)

02/14/2012 15:13:00

Hepinizi gecicem geçmem şart :))

Ay dilek sen ben ya aynı zamanlarda yada arka arkaya dogurucaz inşallah :)) Bursa'da olursan Örene geçerken ararım seni belki görmeye gelirim yakisikliyi. Fistikla tanıştırırız.

02/14/2012 15:18:00

ihtimaller arasında Ankara var valla Özlem :)))) Ama nolur nasıl olur bilmiyorum... Bursaya daha yakın olması ve gidip gelmesi kolay. bide İstanbul yada Bursa ihtimali varmış sanırım.. Hayırlısı neyse o olsun diyorum bende. Ama Kayseriye gelmeden önce biz Ankara biliyorduk son anda değişiklik olmuş ve bize süpriz oldu. Yine süpriz olmazsa suan 3 ihtimal gibi bakalım kısmet :)

02/14/2012 15:19:00

Dilekçimmmm, bazen oluyor öyle. Hepimiz her yazdığımızı göremiyoruz o yüzden yazdıklarımız cevapsız kalabiliyor sakın üzerine alınma. Öpüyorum seniii.

Kızlar bende çıkıyorum. Güzel bir akşam geçirin inşallah. Yarın görüşürüz.

02/14/2012 15:20:00

Valla ben doğumdan sonra en fazla 1,5 ay kalıp dönerim herhalde Kayseriye :)) tabi taşınmazsak :)))) Ama beklerim valla Bursaya... Aynı zamanlarda olucağı kesin 3 müzün :)) kırklarımız karışacak ayol :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...