YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 15:30:00

Neşecim yaa, yapma böyle. Canın sıkıldıkça konuş oğluşunla, sev göbeğini bak nasıl iyi geliyor.

Duygucum sende üzülme, şimdi yazdım diye üzüldüm. Kimseyi üzmek istemem. Sevincimi paylaştım sadece. Umarım sende ileride güzel bir oda yaparsın, hem hepimizin ki eskimiş olur o zaman :))

Özlemcim yaa sorma deli gibi izin günlerime aşeriyorum, ama Aytşegül geçmiyor yaaa:(( Benim de sırt ağrılarım felaket. Çalışırken daha da zorluyor. SAma biraz daha gayret. Az kaldı keyifli günlerin başlangıcına.

Ben birazdan şehirler arası gibi olan evimin yolunu tutacağım :) En çokta bu işkence geliyor zaten.

Hepinizi çok öpüyorum, iyi akşamlar.

02/21/2012 15:38:00

Ah canım Banucum o yollar yokmu beni de mahvediyor, uzun yol benimkiside ama mecburen düzen bozmamak adına yakına biryere taşınamıyorum, istemiyorum da zaten evimi değiştirmek, dedim ya çoğu gitti azı kaldı, seninle de aynı haftalardayız zaten ;))
Ben de kaçar yavaştan, gece kuşlarıyla görüşürüz belki :))

02/21/2012 15:44:00

olur mu öyle şey banu,ben üzülmedim aksine sevindim sizin adınıza:)
çok güzel birşey yaşadığınız.zamansızlık bizimki napalım,hem yerleşik düzene alışmıcak oğlum gezer durur ilerde:)

diyorum ya zamanı gelince acısını çıkarırcasına artık ne var ne yok yığarım ,çocuğa yer kalmaz odada:)

yavaş yavaş işten çıkış saatleriniz geliyor sanırım,ben izindeyim,o yüzden hep buralardayım:)

02/21/2012 15:46:00

Dilek' cimm Banucumm Özlemcimmm iyi akşamlaaar :) kendinize çok iyi bakın ;) Aman çok şükür benim yol derdim yoktu, Allah sabırlar versin size valla..

Ben gece kuşu olaraktan gelir bi yoklarım ;)

02/21/2012 15:50:00

İyi akşamlar kızlarrrr.. İyi bakın kendinize ve bebişlerinize....
Banucum hep bu hormonlar yüzünden işte napalım.. Önemli bişi değil merak etmeyin.. ,
Akşama bende gelmeye çalışırım..

Duygu oda konusunda yanlız değilsin  :)) Bende yapmıyorum. Bi beşik yada park yatak birde şifonyer düşünüyorum en fazla  suan...
İlerleyen zamanlarda bakıcam artık oda meselesine..

02/21/2012 15:54:00

bende beşik bakıyorum bir yandan,park yatak annemlere,beşik kendi evimize,yada tam tersi,artık nasıl olursa:) birde yazı annemlerle akçayda geçireceğim için orayada birşey düşünmek gerek:)

02/21/2012 15:59:00

:)) park yataklar taşıma konusunda kullanışlı diye duymuştum ama bilemiyorum tam olarak.. Ben almadım daha hiç bişey. Bende doğuma ailemin yanına gidicem izne ayrılınca. Ordan alıcam artık beşik yada yatağını.. Sonra gelirkende bi şekilde getiricez bakalım buraya :)) olmassa bende senin yaptığın gibi bi yatakta buraya alabilirim :))

02/21/2012 16:02:00

Duygu benim ailemde orende yaşıyor. Halalarım Babannem kuzenler de Akçay da :))

02/21/2012 16:15:00

aaa çok güzel özlem,sende biliyorsundur zaten akçayı.ben çok seviyorum orayı.annemler 4 yıldır ordalar,bende yazın tatilimi orda geçiriyorum,sakin sessiz emekli yeri zaten,ben çok huzurlu keyifli tatil geçiriyorum orda.bu senede inşallah bebeğimle geçircez yazı:)arada kaçar yüzer yürüyüş yaparım bol bol banada iyi gelir,akşamlarıda oğluşumu gezdirirm:)

"nsdursun",bir arkadaşımda zor kurulup kaldırılıyor falan dedi aslında banada çok kolay kurulur gibi geldi,bakalım beşikle idare edebilirsem alır beşiği götürürüm.

02/21/2012 16:32:00

Bende kaçıyorum kızlaaar, hepinize öpücüklerrr.. görüşürüzzzzzzzzzzzz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...