YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/21/2012 20:00:00

kızlar kayboldunuz? hepiniz mi yattınız yoksa? :)))

02/21/2012 20:42:00

ben burdayım:)arada teze bakıyorum.

02/21/2012 21:24:00

iyi akşamlar "neclasude".senin prenses erken geliyor demek,allah yardımcın olsun.herşey yolunda gidicektir emin ol,artık 34.haftada olucaksın zaten.

02/22/2012 06:50:00

Günaydınnnn güzel anneler, nasılsınız? Umarım herşey yolundadır.

Hülyacım çok geçmiş olsun, umarım ağrın geçmiştir. Bende çok ciddi bir migren hastasıyım. Hamileliğimin ilk zamanlarında çok zorlandım ama bu aralar bir sıkıntım yok allaha şükür. Bazıları hamilelikten sonra migren geçiyor diyor umarım öyle olur.

Neclacım sana da geçmiş olsun. Ne güzel bebeğine kavuşacaksın hayırlısı ile. Bizi haberdar edebilirsen seviniriz. Dualarımız seninle.

Doktorcum aynı kaderi paylaşıyoruz yani seninle. İş evden uzak olunca çok zor oluyor. Öncesinde bu kadar canım sıkılmıyordu ama bebek doğunca daha da zor olacak. Bakalım biz belki taşınacağız. Tüm yazıları tam olarak okuyamadım, atladığım birşey varsa affola :)

Hepinizi öpüyorum ve çoookk güzel birgün diliyorum.

02/22/2012 07:07:00

günaydın güzel anneler:)) Neclacığım hayırlısı olsun tatlım. Allah yardım etsin inşallah hayırlısıyla atlatırsın sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. erken diye de üzülme sağlığı iyidir bebişin. bizi haberdar edebilirsen iyi olur aklımız kalbimiz seninle canım.

Banucum maşallah erkencisin:)) ben de herkese güzel bir gün diliyorum. arada bakacağım. öptüm şekerler:)))

02/22/2012 07:37:00

Günaydın şekeeeerrrrleeeeeerrrrrrrrrrrrrrr :))

Bugün missss gibiyim... Modum normale döndü.. Bide su sarkıyı dinledim sabah sabah sanki daha bi canlandım :)))))))

Hatta benden size gelsin :D Melodisi çok hoşuma gitti :)) Umarım sizde beğenirsiniz...
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw

Dün akşam eve geç gittik, gittiğimizde de uyku fena bastırmıştı bakamadım hiç buraya...

Hepinize güzel bir gün diliyorum.. Herkesin morali, modu yüksek olsun :)))

Neclacım Rabbim yardımcın olsun. İnşallah herşey yolunda gider ve sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Dualarımız seninle unutma.. Gelişmeşlerden haberdar edebilirsen mutlu oluruz :))
Hülyacım çok geçmiş olsun.. Zormuş migren öyle derler. Rabbim sanada şifasını versin inşallah.. İlaç kullanamamak zorlar seni. Umarım bugün daha iyisindir.
Yonca uğramamış sanırım. Umarım bugün güzel haberlerini alırız. Kaçırdığım birşey var mı bilemiyorum ama olduysa affola ;) Şarkı affettirsin olur mu :P

Güney marmaralılar. Benimde Kayınvalidem yazları Altınolukta yazlığında.. Bu sene fırsatım olursa bende gitmek istiyorum yanına.. Sanırım bir kısmımız yazın güney marmara sahillerinde olacak :))))))))))

Aaa bide benim bilgisayara bilgi işlemci arkadaşlar bugün el koyabilir. Arada haber vermeden kaybolursam haberiniz olsun :D (bakın nasıl bir sorumluluk hissidir yahu :) ...

02/22/2012 07:43:00

:))))))))) hayatımızın Neşe'si:)))))))))) sabah sabah yüzümde tebessüm oluşturdun hatta etrafımdakilerden çekinmesem güleceğim güldüm varsay sen:))))))))))))) Allah ta seni güldürsün canııımmmmm:)))))))) ama sonunda göçerttin bilgisayarı herhalde baksana adamlar yapamayıp komple el koymaya karar vermişler:)))))))))))))))))

02/22/2012 07:45:00

aaaaaaaaaaa aşkolsun... Sadece bilgisayarlara bişiler yapılıyor:)) Benim bilgisayarımda sorun olduğu için almıcaklar yani yanlış anlaşılmasın lütfen :))))))))))))) Herkese uygulanan bişiiiii :S

02/22/2012 07:48:00

:)))))))))))))))))))))))) tamam tamam inandım arkadaşım:)))))))))))))) anaaaa..... sen de 28 olmuşsun şekerim? :)))) maşallah:))))

02/22/2012 07:49:00

aa evet bugün çarşamba sahi dimi :))))))))))))  aaaayyyyyyyyyyyyyyy süre gitttikçe azalıyooooo

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...