YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 08:00:00

ne güzel işte:))))))) ben daha çabuk geçsin istiyorum zamanın haftasonu yani cumartesi kontrole gideceğim bakalım hayırlısı.

Yonca ne yaptı acaba ya? gerçi dün iyi haberini almıştık Özlemden ama... Ayşegülün yüzünü gören cennetlik zaten uykucuuuuuu:)))))))) Özlemler ses verin bakiiimmmm:)))) AYSEEELLLLLLLLLLL iyi misin kuzum? bize haber vermeden doğurma sakın ha:))))))))))

02/22/2012 08:29:00

hoşgeldin Hande:) nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik?

02/22/2012 08:37:00

GÜNAYDINNNN FISTIKLARRRRR,,,bol gülücüklü,enerji dolu bir gün geçiririz inşallahh,umarın herkes iyidir

02/22/2012 08:38:00

KIZLAR........KIZLAR...........NASILIZ BAKİM???

HAKLISINIZ BEN DE Bİ GELİORUM Bİ KAYBOLUYORUM...AMA SİZİ HEP TAKİP EDİYORUM

HÜLYACIM ADAŞIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...BU MİGREN İLLETİ BENDE DE VAR...

DOĞUMA GİRCEK ARKADAŞIMA DA SAĞLIKLA KAVUŞMASINI DİLİYORUM KUZUSUNA  İNŞALLAH...

CUMCUMUM YONCAM NASIL? İYİ HABERİ GELMİŞ YA SEVİNDİM...

GÖRÜNMESEM DE TAKİPTEYİM HAAAAAA ONA GÖRE :))))))))))

SİZDE BENİ UNUTMAYIN ANACIM İHİHİHİİHHİH:)

BENİM ADIM DA HÜLYA :)

02/22/2012 08:41:00

neclasude sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah,erken diye üzülme sakın ondada vardır bi hayır

02/22/2012 08:41:00

:)))) merhaba Hülya:))) çalışıyor musun? o yüzden mi pek görünmüyorsun? valla arada hatta daha sık sesini duyur bence olmaz öyle uzaktan uzaktan:))))

günaydın Fundacım:)) bugün buranın bekçisi benim:))))

02/22/2012 08:45:00

Hülya, Funda, Dilek, Neşe, Banu......hepinize kocaman bir GÜNAYDINNNNNN :))
FUNDAcım sevdiğim düşünüp de kızıma koyamadığım birkaç kız ismi:  Elvin, Beren, Duru, İpek, Berra, Doğa, Yağmur, Ada, Cemre...
Hülyacım geçmiş olsun migrenin biraz hafiflemiştir inşallah...
Necla Allah yardımcınız olsun canım, dualarımız seninle...
Banucumm biz de doğumdan sonra belki taşınmayı düşünüyoruz ama ben hiiççç istemiyorum, eşim de öyle aslında, aslında doğumdan sonra beni bir yandal sınavı bekliyor Temmuzda, inşallah kızım akıllı olur da bana müsaade eder çalışmam için, herşey ona bağlı :))
Senem merakla bekliyoruz cinsiyetiniz değişecekmi bakalım, belki mavi kutucuk pembeye dönüverir, herşeyden önce hayırlısı olsun, sağlıkla doğsun bebişler inşallah :)

02/22/2012 08:48:00

Handecim sana da merhaba, başka kaçırdığım kimse yok dimi :))
NEŞECİMMM seni eski neşene kavuşmuş görmek ne güzel böyle ;)

02/22/2012 08:51:00

dün tv de ÇAĞLA ŞİKELİN bir konuşmasına şahit oldum 1 hafta sonra doğurcakmış ve şuana kadar 8.5 kilo almış...Bu  hamileliğimde çok kilo aldım diye yakınıyordu,,kadına şaşkınnnnnnn dedim tabi duymadı :) :) 8.5 kiloya çok diyor ya!!!!

02/22/2012 08:52:00

amanin doktorcum Özlemcim gelmişşşş:)))))))) nasılsın tatlım? bugün çok sohbet edesim var yahu:))))))) ya ben esas izne çıkınca ya da doğumdan sonra ne yapıcam diye düşünüyorum kara kara. benim burada hiç komşum yok. arkadaş ta sadece iş yeri arkadaşlarım var. haliyle onlar da çalışıyorlar. yalnızım yalnıııızzzzzzzzzz.........:(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...