YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 08:53:00

ozdeka isimler için teşekkürler,doğumdan sonra taşınmak zor olmaz mı bebekle.....inş uslu dururda ders çalışabilirsin hiç umudum yok ama :) :)

02/22/2012 08:54:00

:)))))))) aman ya Fundacım boşver herkesin bünyesi yapısı farklı. ya onu makyajsız sokakta gece görse insan korkar yahu:)))))))))))çekememezlik sezdim kendimde birden:)))))))))))))))

02/22/2012 08:56:00

dgireniz ha ha bendede var o durum galiba,kıskandım mı ne :) :)

02/22/2012 08:58:00

Dileğim hep yakın olsak birbirimize keşke, ben şimdi memleketimdeyim ama yıllarca şehir dışında kaldım okul için, döndüğümde bütün arkadaşlarım dağılmıştı tabi, toparladım birkaçını ama yine de herkes çalıştığı için sık görüşemiyoruz, telefonla da bir yere kadar oluyo, ayrıca komşum da yok aslında var da ben aralarına katılamadığım için doğru dürüst tanıyamadım hiçbirini, merhaba merhaba...kadınlar evlendiğimde toplanıp hayırlı olsuna tanışmaya falan geldiler hediyelerle falan, her hafta günleri var pasta börek çay kahve missss ama nerdeeeee ben uyumaya anca vakit bulabiliyorum, nöbetler bitmeden ona da vakit bulamıyodum ya :))

02/22/2012 09:10:00

ya ben apartmanda oturanları tanımıyorum bile karşı dairemde huysuz bir amca ve hayatından bezmiş bir teyze var. amca selam dahi vermez o kadar huysuz yani. üstlerde kim oturur ne yaparlar bilmiyorum. sanırım 3-5 öğrenci kalıyormuş birinde. bir başka dairede bir kadınla tanışmıştık hatta sevinmiştim ne güzel gençten biri diye ama kadını bir daha göremedim işte en son birileri taşınmış üst kata adam iyi biri gibi apartmanı adam etmeye çalışıyor hanımı iyiyse belki bir onlarla görüşülebilir. apartmanımın dedikodusunu yaptım resmen yahu:)))))))))))))))

02/22/2012 09:29:00

Komşuların urtiye takılmıyordur umarım Dilek :)) Yaa ben bir de üniversite arkadaşlarımı çok özlüyorum, kardeşim dediğim çok güzel dostluklar kurduğum arkadaşlarımla ayda yılda bir görüşebiliyorum, bağımızı hiçbir zaman koparmadık, biraraya gelince eskisinden farkımız yok ama çoğu Ankarada kaldılar ben de orada olmak istiyorum bazen :)
Ders çalışma konusunda benim de umudum yok Funda ama ne bileyim umut fakirin ekmeğidir ya o hesap benimki :)

02/22/2012 09:38:00

takılmazlar canım:)))))))) benim de var yakın arkadaşlarım da izmir ve istanbuldalar. kocaelinde de var. ama burada yok:(((( neyse ben arkadaşlık konusunda korkmuyorum ama insanlarla iletişimim iyi olduğu için bu konuda rahatım. hem sizler gibi harika dostlar edindim:))) ben eminim bir gün buluşacağız:))

02/22/2012 09:46:00

Elbet birgün buluşacağız,
Bu böyle yarım kalmayacak... :)))

Ben de çabuk uyum sağlarım insanlara, bana yakın davranıldığını hissedersem ben de yakınlaşıveririm...biz aynı şehirde olsaydık çoktan görüşmüştük de napalım kader utansın :))

02/22/2012 09:49:00

ben yemeğe kaçıyorum tatlım. yemekten sonra yine buradayım yoklama yapacağım ona göre:)))))))))))) herkese afiyet olsun:)

02/22/2012 09:51:00

kadeeeeerrrrrrr kahpe kadeeeeeerrrrrrrrrr ağlarını ördünmüüüüüüüüüüüüü diye başlarım valla... Ah ah benim çok şükürki bikaç komşum var. Aslında birçoğu ile tanışıyorum ama sürekli görüştüklerim bikaçtanesi. Hepsi çok iyiler sağolsunlar. Hatta iyi ki varlar çünkü sadece onlar var :/ ee bide siz.. Diğer herkes Bursacığımda :D

Fundacım isim önerisini ben unutmuşum. Senin liste baya kabaracak ve karar vermesi belki dahada zor olacak ama bende bişeyler söyliimmm :))

Kızım olsaydı Irmak yada Nehir koymayı düşünüyordum aa bide Nil vardı :)) Ama Begüm ve Ceren isimleride çok hoşuma gider.. :))

Doktorcuğum çok şükür adıma şanıma yakışır hale döndüm.. Bu arada bilgisayara veda ediyorum bilginize :D:D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...