YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 10:20:00

Merhaba kızlarrrr :) 

Hülyacım geçmiş olsun umarım dinlenmek iyi gelir migrenine... 
Neclacım sen de hayırlısıyla problemsiz şekilde kavuşursun inşallah kızına. Dualarımız seninle... 
Neşemiz şarkı süperdi insanın enerjisini yükseltiyor gerçekten de :)) bilgisayar giderse telefondan devam edersin artık arada :)) 
Özlemcim inşallah kızın müsaade eder sınava hazırlanmana  :)
Fundacım birkaç isimde benden olsun  :)  Buse, Deniz, Leyla, Ela, Ecem, Bilge... 
Handecim güzel haberlerini bekliyoruz o zaman yarın :))
Dilek valla komşuluk ilişkilerim benim de pek iyi değil :))  Ama ben ne yapayım şöyle sizler gibi oturup sohbet edebileceğim kafa dengi insanlar yok ki :))) 
Ayşegülcüm henüz uyanmamış galiba :)) 
Banu da bir uğramış kaçmış :) Arayı açmayın fazla...

02/22/2012 10:24:00

nsdursun,,zyynp isimler için çok teşekkürler...

02/22/2012 10:25:00

Telefondan yetismezmiyim Zeynebim bak geldim bile... Birazdan yemek falan derken kaçarım ama ara ara telefondan bakarım :)) çünkü benim pc yarın geri gelicek gibi ;))

Şarkıyı begenmenize cok sevindim :) ben sabah 5-6 kez dinledim valla arka arkaya :)) hergun dinlemek lazım böyle seyleri ki enerjimiz artsin:)) hande valla ben de son ses dinlemek istedim ve kulaklık taktım bilgisayara yine son ses dinledim :))) imkanın varsa dene sende :))

02/22/2012 10:27:00

Funda rica ederim ne demek:)) Nese benim adım bu arada

02/22/2012 10:32:00

Hehhh süpersin senden de beklediğimiz performans bu zaten. Devamsızlık yok :)) Şimdiden afiyet şeker olsun. Yarasın bebişe :)))

Rica ederiz Funda nasıl kafanı iyice karıştırabildik mi :))

02/22/2012 10:36:00

cnm yok kafamı karıştıramadınız hala :) :) benim kızım isimsiz olacak belli oldu,benim beğendiğim ismi eşim beğenmiyor,eşimin beğendiği ismi oğlum beğenmiyor bu ne yaaaaaaaaaaaaa....ben artık ondan ismiyle bahsetmek istiyorummm

02/22/2012 10:36:00

İşte geldim burdayımmm :)) Merhaba kızlar :) Zeynepcim hoşgeldin :) 35 olmuşsun maşallah sana ve kızlarına :)) Funda kızlar en güzel isimleri sıralamışlar valla :) Bende sana kendi kızımın adını önereyim, Duru :)) Çok seviyorum bu ismi. Adaşı bile var kızımın, Zeynep'in bir miniğinin adıda Duru :) Ama Ela, Ada, Asya Cemre de güzel isimler. Bunlar zaten önerilmiş :)

Dilekçim, snaa listeyi Facebook'tan gönderdim. İnşallah işine yarar.

Öptüm sizi, birşeyler yemeğe gideceğim:))

02/22/2012 10:38:00

tekrar merhabaaaa:))))))) yemeğimi yedim geldim valla çok acıkmışım iyi geldi. Neşecim bilgisayar olmadan çalışabiliyor musun? eve gidip dinlensen ne güzel olurdu bence:) keşke benim de bozulsa da eve gidip dinlensem. kalçalarım ağrıyor ya:( vücut baya hatta çok BAYAAAA ağır olunca kaldıramıyor kalçalar zavallım:) bu gidişle oğlum büyüdükçe benim yürümem zorlaşacak gibi. hayırlısı artık. bugün tartıldım yine kilo almamışım. cumartesi inşallah bebeğim kilo almış olur.

02/22/2012 10:40:00

kura çekin Funda:)))))))))))

afiyet olsun Banucum ve çok teşekkür ederim. akşam bakarım tatlım.

02/22/2012 10:41:00

Hoşbulduk Banumm :) Şaka maka valla 35 olduk beklemedeyiz artık :)) Afiyet olsun canım... 

Funda zormuş sizin iş yaa :) 3 kişinin aynı anda beğeneceği ismi bulmak kolay olmayacak galiba...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...