YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 09:25:00

merhaba Ayşegülcüm, merhaba Ayselcim:)

Ayşegülcüm defterin ve kadehin çok şık olmuş ellerine sağlık:) kızın bir an önce çıkmak istiyor galiba:) aman biraz daha sabretsin:)

Ayselcim çok az kaldı ya valla heyecan son safhada:)

ben de yarım saat içinde tansiyon ölçtüreyim bari kafam bir hoş oldu dönüyor gibi aslında kendimi iyi hissediyorum ama arada dengemi kaybediyormuşum gibi geliyor başımın döndüğü hissi oluyor garip. aslında sabahları ölçtürmem lazım ama ...

02/22/2012 09:26:00

ayşegül ellerine sağlık çok güzel olmuşlar      aysel gelir cnm ya 42 haftaya kadar yolu var :)     zeynep Allah kolaylık versin cnm :) :)   hande bencede alma cnm yediğin herşey kuzuya gidiyordur merak etme                                                              

02/22/2012 09:30:00

Ahhh ahhh sorma ayşegül :) Onlar alttan ittirdikçe ben yukardan ittiriyorum. Bütün gün itikleşip duruyoruz :))) Masal hanım doğsun da ikinci belki ikiz olur  :)) 

Aman dilek sen de ihmal etme sakın tansiyonunu dikkat et... 
Teşekkür ederim Fundacım... 

02/22/2012 09:34:00

tişkürler ederim kızlaaaar güzel yorumlarınız için :)

Dilek' cim sorma fena sıkıldı sanırım içeride.. Ne yapacağını şaşırıyor artık :D

02/22/2012 10:03:00

Selaammmm... Banu, Aysegul hosgeldiniz :)))

Aysegul cok güzel olmuş hazırladıkların.. Bayıldım

Ogle yemeğini yiyen herkese afiyetler olsun.. Ya benim gibi hamilelilginin 7. Ayına gelmiş bir Kadin bir tabak çorba ile doyarmi siz söyleyin :(( elbette doymaz :(( Allah'tan evden bişeyler getiriyoorum yanımda yoksa cidden açlıktan ölücem ben bu şirkette :((((

Ay Zeynep Allah sana kolaylık versin.. İyice büyüdü senin prensesler.. İkisi birden harekete geçtiğinde neler oluyor düşünemiyorum :/ Aysegulun dediği gibi biz birini zor sigdirirken sende iki tane birden ;)) bide maşallah kilolarida iyi :)) Ben telefondan girdigim icin biraz ağır kalıyorum ama idare edin artık :)) bu arada pc yok diye eve gitme şansım yok maalesef Dilek cim.. Ben isimi telefonlada yonlendirebiliyorum.. Zaten benim sorumluluğum gereği müşterinin aradığında bana ulaşıyor olması önemli., bilgisayaar üzerinden yapılması gerekenler ertelenebilir isler genelde :/ keske dediğin gibi eve gidebilsen :))

Bu arada benim ufakligin Selami var sizlere.. Tepikler başladı yine sanırım selam anlamına gelebilir.. Aramızda yoklamadan kaçanlar var hala .. Gözümden kaçmadı ;)

02/22/2012 10:16:00

Yerim ben bu bıdıkları yaaa:) Canımız yanıyor ama boşverin tepiklesinler. En güzel şey bunları hissetmek heralde :)) Zeynepcim, gerçekten allah sana kolaylık versin. Daha önce de söylemiştim ben biraz zorlandığımda hep sen geliyorsun aklıma. Ben biriyle zorlanıyorum ikiz anneleri iki tane taşıyor diye. 

Ayşegülcümmmm hoşgeldinnnnn, ne güzel olmuşlar ellerine sağlık canım. Kadehe bayıldım valla.

Neşecim sana da afiyet olsun ama niye öyle? Şirketin sadece çorba mı veriyor :(( Şaka gibi.

02/22/2012 10:17:00

Canım arkadaşlarım;

Dün msj atan arayan buradan destek olan herkese teşekkür ederim. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Eşime benim hamile annelerden oluşan yeni kocaman bir ailem daha var dedim.:))) Sizi seviyorum tekrar tekrar teşekkür ederim... Anca yazabiliyorum, çünkü dün biraz gerilmiş olmalıyım eve gelince lapa gibi bıraktım kendimi bir uyumuşum bir uyumuşummmmmm.......... Bu gün de hafif hafif ağrım var uzanıyorum genelde... Kız haberini drcuğum vermiş size. Yeni çıkmıştım msjı geldiğinde ilk dr teyzesi öğrendi:)))

Çok güç bir işlem değildi, herşey yolunda gitti şükür. Ultrason görüntülerinde de gelişimi normal. Sonucunda iyi çıkmasını bekliyoruz 3 hafta sonra sonucu almış olacağız. İki gün sonrada  ön sonuç  çıkacak.

Geçmişi pek okuyamadım kızlar, umarım herkes iyidir, herşey yolundadır bir an evvel yazmak istedim. Öpüyorum hepinizi:))))  

02/22/2012 10:23:00

Yoncacım benim :) Yine ne güzel yaşmışsın. İyi olmana inanılmaz sevindim. Sonuçlarda güzel çıkacak inşallah. Hadi bakalım kocamannnn bir geçmiş olsun sana ve bebeğine :))

02/22/2012 10:24:00

Neşecim teşekkür ederim allah hepimizin yardımcısı olsun... İkisi birden harekete geçince karnım şekilden şekile giriyor valla komik görüntüler çıkıyor :))

Banucum dediğin gibi canımızı yakıyorlar hatta zaman zaman beni ağlattıkları bile oluyor :) ama olsun ileride bugünleri özleyeceğimizi düşünüyorum :)) 

Yoncam seninde güzel haberlerine çok sevindik dün drcuğumuzdan duyunca. Tekrar tebrik ederim prenses geliyormuş :)) Herşeyin yolunda olması da çok güzel. Hayırlısıyla sonuçlarda iyi çıkacak inşallahh :)

02/22/2012 10:25:00

Dilekcim fundacim banucum opuyorum sizleri canlarim benim/

cumcum,, senin bebis kız mı? ya ben 2 gündür internete pek gelmiyorum da okuyamadım neler olmuş diye...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...