YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 12:26:00

Neşemmmm neeeğğğğyyyyy? 1 tabak çorba mı? hayatta kesmez imkansız :D Bende o çorbanın üstüne daha ne yemek yerdim beaa... Afiyetler bal şeker olsun sana da :) ama tabi aşırıya kaçmamakta fayda var yine de ;)

Yoncam hoşgeldinnn :* herşeyin yolunda gitmesi süper, sonuçlar da iyi gelecek eminim :)

Banum çok sağol ayy beğenmeniz beni daha da mutlu etti yaa.. çok teşekkürler kızlar :) 

02/22/2012 12:30:00

Yoncaaammmm hoşgeldin tatlım:) herşeyin yolunda olmasına çok sevindim.

Neşecim benim işim sadece bilgisayarla olduğu için senin şahsında kendim için hayal kurdum öyle işte:)))))) benimki de hemşireyle onu çekiştirdiğimizi anlayınca 3-5 savurdu valla hiç acımadı:)))))

tansiyonum normal çıktı çok şükür.

02/22/2012 12:34:00

Yoncacım hoş geldin :))) çok geçmiş olsun...güzel haberinle çok mutlu olduk..sonuçlarda iyi çıkacak İnşallah....

02/22/2012 12:45:00

Yonacaaaaaaaaa kutu pembiş olmuş sonunda, yer o pembişi dr teyzesi ;) inşallah sonuçlar da iyi çıkacak, sonra bir bakmışsın sen de 33. haftalardasın :))
Ayşegül, Aysel, Zeynep hanımlar da hoşgelmişler :) Aysel bişey diyeyimmi sen doğurdum doğuracam derken Zeynep senden önce davranabilir bak ona göre, hadi doğur artık biz de rahat edelim yaaa :)) (şaka bir yana herşey herkes için zamanında ve sağlıklı gitsin inş)

02/22/2012 12:47:00

Hoşbuldum:))) Ayşegülcüm çok güzelllllerrr, an defteri de kadehlerde.... Masal ne kadar şanslı bir bebek, hem zarif hem de son derece becerikli, yaratıcı bir annesi olacak...

Kızlar detaylı ultrason yapılıyor zaten amniyosentezden önce... Orada da herşey iyi görününce bi rahatlıyorsun zaten artık iğne mi sokmuşlar karnına canın mı yanmış ne olmuş hiiççç umrunda olmuyor. Biz de sonuçların iyi çıkacağını düşünüyoruz. Bu süreci gergin geçirmemeye kararlıyım. Sizden de büyük güç alıyorum... :)))

02/22/2012 12:50:00

Hahaha özlemcim doğru söyledin valla :) Bakalım grubun ikinci doğum haberi kimden gelecek :))

Hayırlısı olsun dediğin gibi inşallah... 

02/22/2012 12:51:00

Ayşegülcüm senin eserleri kaçırmışım, ne güzel yapmışsın onları öyle, becerikli anne ellerine sağlık :))

02/22/2012 12:51:00

Yoncaaaaa çok sevindim iyi olmana :))))) Daha da iyi olacaksın inşallah. Dualarımıza devam :)) Sende prenses anneleri kervanına katılıyosun ne güzel :))

Banucum bizim şirket yemek olarak tabiki sadece çorba vermiyor ama maalesef verdikleri yemek arasından severek yiyebildiğim de pek birşey yok. Yemekler çok lezzetli değil bazen mecburen yiyorum maalesef :)

02/22/2012 12:52:00

aman ya şimdi hepimiz toplanıp kahve içip sohbet etmek vardı şimdi ay çok canım çekti:)))

02/22/2012 12:53:00

ben diyorum bence 2. Aysel olacaaakkkk:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...