YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 17:05:00

hülyacım geçmiş olsun çok..ne çok serumyedin sen di mi,ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa?neclacım sana da hayırlı doğumlar diliyorum,sağlıkla sıhhatle bebişine kavuşinşallah..sağlıklı olsun da en kısa zamanda farkıkapatır zaten,çok endişelenme..dualarım seninle olacak,güzel haberlerini bekliyorum.hande ben de gktürkteyim,kağıthaneye yakınım yani:)
kızlar bu arada 2.kutucuğumun rengine dikkatinizi çekmek isterim..benimki içerdecinsiyet değiştirmiş:))çok garip hissettim kendimi,sen 6hafta erkek zannet,sonra çıkıp gelsin bir hanımefendi:)

02/22/2012 17:21:00

NEJLA sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah,iyi haberlerini bekliyoruzzz.....SENEM kızın hayırlı olsun sağlıkla gelir inş.....HÜLYA çok geçmiş olsun benimde 2. hamileliğim ve 1. ye göre çoook zor geçiyor niye anlamadım :(

02/22/2012 18:11:00

teşekkür ederim hanımlar..necla benim de aklıma fatma geldi:))handecim bizim isim 4yılönce hazırdı zaten,kız olursa bu olsun diye...ama ilk bebişimerkek oldu..kısmet bunaymış:))

02/22/2012 18:32:00

NECLA, herşey yolunda gidecek inşallah, bak bu kadar hamile hepimiz senin ve bebeğin için dua ediyoruz...

HÜLYA, canım doğuma kadar yediğin son serum olsun bu artık, iyi bak kendine...

SENEEEMMM, anaaam kutucuk pembişe dönüvermiş bir anda bak, her zaman diyorum bu sene kız senesiiii, Fatmayı da bir sürpriz bekliyorsa şaşırmam yani, duyduk duymadık demeyin bir kokoş kızımız daha oldu hanımlar :))

02/22/2012 18:32:00

Selam kızlaaar :)

Banuuuum valla sakın kaçırma derim bu fırsatı ;) ah ben de olsam uça uça gelirdimmm.. İnşallah nasip olur bir gün izlemeeeek.. Eşim tiyatro hastasıdır benim de :') çok sever tiyatroyu :)

Neclacımmm dualarım seninle sağlıkla bebişini alırsın inşallah kucağına. Ve umarım yoğun bakımlık bir durum olmaz, herşey çooook güzel olacak sen moralini yüksek tut :*

Hülya' cım sana da büyük geçmiş olsun :( Benimde bu hamileliğim çok iyi geçiyor, 2. de çok çekersin diyorlar korkuyorum vallahi şimdiden :')

02/22/2012 18:40:00

istanbulda yaşayan anneler çok şanslı valla:)sosyalleşmek,zaman gerçirmek için bir sürü alternatif var,ve sanırım siz sadece burda değil dışardada görüşüyorsunuz,çok güzel bir vesile olmuş o zaman burası yeni arkadaşlıklar için.

02/22/2012 18:44:00

Bugün hiç giremedim. Herseyi okuyamadım Necla hayirlisiyla kavuş kuzuna inşallah. Sağlıklı, sihatli olun ikinizde. Hulyacim bende ilk hamileliğimde doguma kadar ise gitmiştim bu daha farklı oldu ama şükürler olsun halime. Serumlar, iğneler hepsi boş yeter ki yavrum da bende iyi olalım. Rabbim hepimizi dermansiz dertlerden korusun kızlar.

Hepinizi öptüm , iyi geceler.

02/22/2012 18:49:00

Ayşegülümmm nabersin Masal hanımlar nasıllar ;))
Duygucum hepimiz can atıyoruz dışarıda da görüşebilmek için ama maalesef çoğumuz ayrı ayrı şehirlerdeyiz, ama dediğin gibi İstanbuldakiler çok şanslı :)

02/22/2012 18:50:00

İyi geceler adaş, bu arada avatar resmin yakıyor yine, maşallah :))

02/22/2012 18:52:00

oh Özlemlerim gelmişler :)

Dr.cum özlemcimm valla çok şükür şimdilik iyiydim. Ama Masal hanım napıyo içeride anlamıyorum kırcak bu çocuk kaburgalarımı ondan korkuyorum :D :D Sen nasılsın ve Özde' miz nasıllaaaar :)

Özlemcim iyi geceler öptüm kocamann :**

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...