YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/22/2012 21:12:00

Benim de açık bilgisayarım, arada bakıyorum arkadaşım... Çok erken yatanlardan değilim, ben de tam bir gece kuşuyum:)))

02/22/2012 21:14:00

Bende geldim :)))) Senem cok güzel bir supriz olmuş hayırlı olsun kızınız :)) cok sevindim :)) Neclaa umarım yarın hersey yolunda giderde bebisin biraz daha durur icinde :)) Hülya cim sanada gecmis olsun cnm inşallah artık daha iyisindir :))

Yoncacim, aysegulcum, Dr cum, ozlemcim, dilekcim, handecim, ayselcim, duygucum hepiniz iyisiniz maşallah ( ay kimseyi unuttummu bilemedim bı an. Unuttuysam affedin ;) ) midem fena benimde anca bakabildim :))

02/22/2012 21:20:00

Neşecim hoşgeldin tatlımmm... Ne çektin şu midenden kuzum ya:((( Dr un herhangi birşey önermiyor mu allasen?

02/22/2012 21:22:00

ben izinde olduğum için sabahları çok geç kalkıyorum ve çok geç yatıyorum bütün uyku düzenim değişti:( geceleride böyle cin gibiyim:) kuzey ve güneyi izliyordum:)o da bitti:)kitap okurum biraz dedim ama bu gecede yarına bırakıcam sanırım.

02/22/2012 21:28:00

Klasik anti asitler be yoncam... Kullanıyorum ama bazen sanki onların bile faydası olmuyo gibi :)) alıştım artık bizim oğlanın bu etkisine.. Sanırım dünyaya gelene kadar da yasiyacagiz..

Uyku konusunda bende iyi performans gösterdim bu aksam yine ;)

Ama daha ne kadar dayanırım bilemiyorum tabii malum sabah 6.30 kalktım yine ... Ay yine gel iziiiinnnn geeeeelllll diye başlıcam valla..

02/22/2012 21:32:00

Ben de gece 1 den önce uyuyamıyorum doğrusu... Zaten hiç erkenden uyuyan biri olmamışımdır. Aslında sabahları da öyle çok geç kalkmıyorum, acıkıyorum çünkü:))) Son aylarda uyku sorunları yaşanıyormuş sanırım Duygu? Bilemiycem o vakit ne olur halim:((

02/22/2012 21:52:00

uyku sorunu herkes çok söyledi ama inan bende çok ciddi bir problem olmadı  "cumcum",en azından şimdiye kadar:)benim sıkıntım uyku saatlerimin değişmesi evde izinde olmanın verdiği rahatlıkla çok geç yatıyorum sabahda geç uyanıyorum tabi,uyku konusunda hayatımın hiçbirdöneminde sorun yaşamadım,hani yastığı görünce uyuyanlardanım:) bebiş olunca en çok bunda zorlanıcam sanırım,ama olsun napalım:)canı sağolsun.ama bir çok hamile arkadaşım gece uykusunda sıkıntı çekiyor.birde bebeğin duruşuylada alakası,benim top gibi bir karnım var ve aşağıda,daha yeni yeni ayaklarını dayamaya başladı göğüs altıma,o daraltyor otururken,ama bazı hamilelerin karnı çok yukarda oluyor onlar çok sıkıntı çekiyor nefes almada ve uyumada.ilerleyen haftalarda sende sorun yaşamazsın inşallah.

02/22/2012 22:13:00

Bana Yonca diyebilirsin Duygu...:))) Cumcum kedimizin ismi:)))
Benim henüz pek karnım çıkmadığı için nasıl bir karnım olacak bilemiyorum...
 Ah keşke yastıkla böyle bir ilişkim olaydııııı:))) Çok isterdim öyle zıp diye uyumayı:)))

02/22/2012 22:22:00

Biraz evvel bişeyler yazmıştım ama düşmedi sayfaya...
Neşecim sen uyumuşsundur herhalde...
Duygu benim adım yONCA... yONCA diyebilirsin:))) Hala ayaktamısın bilmiyorum ama ben birazdan uyku getirsin diiye süt kitap olayına geçicem. senin kadar şanslı değilim. Keşke bende yastık görür görmez uyuyanlardan olsaydım....

02/23/2012 06:57:00

gunaydın canlarım nasılsınız) ay benim kız yine karnımda sefa sürüyo ya))) tembel bebiş nolcak))) 

40 hafta olduk bu gün))) ama gece uykuda agrilarım vardı ama o kadar derin uyuyorum ki kalkamadım ya))) kızlar bu gedişle uykudayken dogura bilirim :D :D :D

senem, tebrik ederim)) kız bebiş daha güzel bence)) iyi olmuş)) bi prenses daha geliyo desene)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...