YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 07:03:00

Günaydın. Senemin erkekti sanırım kız miymiş? Hadi bakalım yonca ve senemle kızlar artışta.

Yonca kız ismi ararken bana da bir tane bulur musun :)))

Aysel doguramadin ya tasası bize düştü valla. Dogumdan sonra İlk fırsatta kızın fotosunu koy mutlaka bakıp severiz buradan :))

Duygu ve Yonca sabah 06:00-06:30 arası uyansanız gece uykunuz gelir belki :)))

02/23/2012 07:07:00

özlemcim gunaydın:) benim oğluşda 30.haftada kıza döner mi acaba?:) sanırım ihtimal yok,çok özeniyorum kız bebeklerıne...doğurunca lütfen giydirip giydiirip resimlerını koyun buraya,sewelım:)

02/23/2012 07:22:00

Günaydın edacim. Bakarsın değişir :)))

02/23/2012 07:26:00

üst komsumunda 7 ay kız demişler.adını falan hazırlamış:) sonradan erkeğe dönmüş....ya çok fena birşey...kendini adepte etibirden hoooop değişsin:) bu arada nurtiden mail attım sana,okuyabildin mi?

02/23/2012 07:27:00

Günaydın Özlemc,m, Ayselcim, Edacım,

Ayselllll doğurmadın mı sen hala :))) Biz doğuracağız valla senin yerine :))

Ben bugün ne yaptım biliyor musunuz :((( 3 tane poğaça yedim :(((( Hamileliğim boyunca hep uzak durdum ama bugün o kadar güzel koktuki 1 değil 2 değiil tam 3 tane aldım ve yedimmmm :(( Aman allahım ben ne yaptım. Artık öğlen salata çorba ile geçiştirirm.

Neclacım lütfen kötü düşünme, belki de yoğun bakıma almayacaklar. Umarım sağlıklı olur, almazlar ve bebeğini emzirirsin. Lütfen iyi düşün. Demesi kolay biliyorum, ne yaşadığını sen bilirsin ama kötü düşünme lütfen. Doktorumun da dediği gibi hepimizin duaları seninle.

Hülyacım çok geçmiş olsun, allah yardımcın olsun.

Senemmmmmm, sana da kızın hayırlı olsun. Herşeyde bir hayır vardır. Bir oğlun birde kızın olacak bak ne güzel.

Kızlar bu sene kız senesi sanırım. Kızlar çoğunlukta :)) 

Sanırım 3 poğaça çeneme vurdurdu. Yazsam yazarım yani.

Yoncamm umarım iyisindir. Arada bir kendinden haber ver olur mu?

Hepinize güzel birgün diliyorum güzel hamişler :)

02/23/2012 07:30:00

Günaydın kızlar... Gününüz güzel geçsin hepimizin :)

Edacım öncelikle sana geçmiş olsun. Küçükte olsa bir kaza yaşamışsın.. Allah bir daha göstermesin..
Özlemcim sanada günaydın :)) Dün işlerin bazıları ertelenince benim yine yoğun bir gün olacak sanırım ama elimden geldiğince buralarda olmaya çalışıcam..

Kız bebek olayına bende özeniyorum valla :D Allah biliyor ya eşimde, bende kız istedik içten içe ama kısmet :)) Sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil. Küçük erkekim olacak benimde :)) annelerinin süslediği kızlar elbet yine ilgi alanımız olacak :D
O yüzden kız anneleri bol bol süsleyin kızlarınızı :))))))))))
Aysel senide en kısa zamanda Allah kurtarsın inşallah...

Banuuu sanada günaydın :))) Ben  yazarken sende gelmişsin.. Ayrıca afiyetler olsun sana ve bebişine :)) arada böyle kaçamaklar keyifli oluyor boşver... :)) Canın ne istiyorsa ye gitsin

02/23/2012 07:37:00

gunaydın kızlaar:) banu poğaça ya dayanılır mı ya:))) 

nsdursun teşekkür ederım cnm,önemli bişey değildi allahdan...

02/23/2012 07:38:00

günaydın nurtinin güzel hamişleri..hepinize güzel dilekleriniz için teşekkürler...ben bi tuhaf oldumniyeyse,klasik şok yani...daha önce de söylemiştim,ben kendimi hiç kız annesi olabilecekbiri gibi hissetmiyordum..tuhaf bi his bu ama öyle hissediyordum..ama farklı bi duygu yaşatacak kızım bana..sanki ilk kez anne olacakmışım gibi hissediyorum,dedim ya tuhafbi duygu..sonuçta anne olmak,o inanılmaz aşkı yaşamak müthiş bişey,tüm zorluklarına rağmen:))o yüzden hepimiz şükretmeliyiz,inanılmaz bir lütuf bu bence.hepinizi öpüyorum..

02/23/2012 07:40:00

Banucum Nesecim günaydın.

Banu afiyet olsun tatlım ne guzel canin istemiş yemissin.

Nese erkekleri susleyemiyorsun ama hiç kıyafet krizi yaşamıyorsun :))

Kızlar bebis doğsun kırk uçurmaya kızkardeşime istanbula gitmeyi planlıyorum. Beraber plan yaparız belki :)))

02/23/2012 08:00:00

senemcim süper olmuş bence....bir erkek birde kız:) benimkiler ikside erkek:)bak şimdi bende umutlandım dönerse diye:) ama 30.haftamdayım,çocuk dogacak nerdeyse:)))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...