YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

Ynt: YENİ HAMİLELER..2012 DE ANNE OLACAKLAR-4

02/23/2012 08:15:00

Herkese günaydıııııııınnnnnnnn :))

Yaa 7. aydan sonra oğlana dönen bebek korkuttu beni, insan kendini hazırlıyor gerçekten, üstelik ne kadar farklı renkler de almaya çalışsan birsürü pembe kıyafet, aman Allahım pembeler içinde bir oğlan... :)) tabiki herşeyin başı sağlık...

3 tanecik poğaçamı, nedense bu durum bana çok sıradan geldi, hergün benzer şekilde yediğim için, afiyet olsun Banucum bal şeker olsun kızına ;))

Hande sen de dikkat et tansiyon olayına, inşallah sınırı geçmezsin hiçbir zaman :)

02/23/2012 08:19:00

günaydın kızlar,,hepinizi öpüyorum....yukardaki konuşmalara bir göz gezdirdim de erkeklerde iyidir be :) :) hoş bende 2. ye hamile kalır kalmaz kendimi kız diye hazırladım ama ,,,olsun yine de erkekler kaprissizdir,süslü değildir pek kıyafet sorunu olmaz vs vs vs....

02/23/2012 08:19:00

Adas günaydın. Valla ben de kendimi tutuyorum kahvaltıda özellikle. Yoksa 3-5 yerim yani. Hele kızarmış ekmek olursa. :))

Ozdecigimin odası gelmedi mı daha. Banuda aysegulde koyamadilar fotoları. Kopya cekicem yahu :))

02/23/2012 08:20:00

:)))) Teşekkürler kızlar. Ama şuan midem ekşiyor fena şekilde :))) Doktorumcum nasılsın bakem? İyi misin?

Özlemcim, Istanbul'a mı geliceksin, ne güzelll. Müsait olursak Istanbuldakilerle görüşürüz tabiki. Ben çok isterim....

02/23/2012 08:23:00

Özlemcim, odasının ne halısı ne de perdesi var daha. Kokusu gitsin diye kapakları falan açık durumda. Bitince söz koyacağım ama sana yetişir mi bilmem :) 

02/23/2012 08:25:00

:)) ))) Yok daha gelmedi canım, Martın ilk haftası dediler ama ben güvenmiyorum bu satıcılara, birkaç gün uzar heralde dedikleri tarihten, beşiğe 3 gün dedi 1 haftada ancak gelebildi :)) daha ev temizlenecek köşe bucak, sonra gelince kıyafetler yıkanacak rendelenmiş veya rondolanmış sabunla;)) ütülenecek, dolaplara yerleşecek, hastane çantası hazırlanacak, odya süsleme falan nasıl yapıcaz düşünmedim ama onlar hallolacak, çok işimiz var çoooookkk :))))) hep böyle güzel işlerimiz olsun be ya, zaten kendimiz için yapıyoruz gibi geliyor bana, bebek ne anlayacak daha odadan, kıyafetten :P

02/23/2012 08:28:00

Ben de gelicem İstanbula ben de, hatta Ankaraya da gelicem yaa tutmayın beni :)) eşim çok sever gezmeyi, İstanbulda teyzem yengem ve kuzenlerim onların çocukları falan birsürü birinci derece akrabamız var, çocukken yazları İstanbulda silivri yakınlarında geçirirdik, Ankarada da abim ve yeğenlerim var tabi okuldan çok yakın arkadaşlarım da orada, her iki şehir de bana çok yakın aslında :)))))

02/23/2012 08:28:00

Aynen adasim ne guzel ozetlemissin yapılacakları özellikle rondo sabun süper :)))

Banucum yetişir sanırım ben daha mobilya bile bakmadım habire erteliyorum. Istanbul planlarım var bebisler dogunca kopmazsak görüşmeyi cok isterim.

Adas Antep planlarım da var. Cok sevdiğim bir akrabam var orada yıllardır çağırıyor. Gelirsem bulurum seni :)))

02/23/2012 08:33:00

yaaa bir sürü şey yazdım görünmüyo ama...

02/23/2012 08:34:00

Gördüm ben :)) ikimiz aynı tarihi belirlesek süper olur. Ankaraya gelir de beni aramazsan küserim valla :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...