Oyun ablası,ödev ablası,yarım gün bakıcı abla arayanlar...

12/14/2011 16:12:00

Üniversite öğrencisiyim 21 yaşındayım sigara kullanmıyorum...
Oyun ablası,ödev ablası,yarım gün bakıcı abla arayanlar bana mesaj atarak ulaşabılır yada buraya cevap yazarsanız ben sızlere mesajla ulasabılırım...
Hafta ıçı 2 gun tum gun bosum hafta sonu zaten musait oluyorum...

-

Ynt: Oyun ablası,ödev ablası,yarım gün bakıcı abla arayanlar...

12/14/2011 16:52:00

Merhaba ben birisiyle konusmustum avrupa yakasında hafta içi bir gün bir de hafta sonu bir gün istiyorlar ama hafta içi tam gün müsait değilim ben özel ders verdiğim için görüşmek istersen numarasını verebilirim levent'te oturuyor bayan 22 aylık ikizleri varmış

12/18/2011 18:10:00

merhaba elif ilgilendiğğin için cok tesekkur ederım kendılerı bakıcımı oyun ablası mı yoksa odebv ablasımı arıyor bana bılgı verırsen cok sevınırım...
tekraradan cok tesekkur edeırım...

bu arada ılana eklemeyı unutmusum istanbulda ıkamet edıyorum...

12/18/2011 22:09:00

Merhaba ben hanımefendiyle tekrar karşılaştım nette ve oyun ablası bulmuşlar.Ama ben sana uygun denk gelirsem yine haber veririm gerçi ben de arıyorum ama bakalım.Kusura bakma sana da haber vermiş oldum .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...