bebekcicileri.com

10/25/2010 16:57:00

Yeni kurduğum alışveriş mağazama hepinizi beklerim.ayrıca görüş ve önerileriniz benim için daha iyi hizmet vermek adına kıymetli olacaktır.sevgi ve dostlukla...

www.bebekcicileri.com

Bebekcicileri.com’da Chicco,Kraft,Weewell,Avent gibi kaliteli 88 markadan 1500 civarı ürün,şaşırtan fiyatlarla sizi bekliyor.Özellikle belirtmeliyiz ki bu mağazada SÜRELİ DEĞİL SÜREKLİ İNDİRİM uygulanmakta! Fiyatları diğerleriyle karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

Comodo Secure/Rapid  SSL Güvenlik Sertifikası olan Bebekcicileri.com sizlere kredi kartı ile alışveriş,havale veya posta çeki ile ödeme imkanları sunduğu gibi “Ödemeyi ürün tesliminde yapmak istiyorum” diyenlere de kapıda ödeme imkanı sunuyor.Ve yine bir fark yaratarak,kapıda ödeme seçeneğinde sizlere kargo ödetmiyor! Sadece kapıda ödeme hizmet bedeli’ni ödemeniz yeterli..

Bebekcicileri.com’a  Facebook sayfasından üye olanlar  %5 indirim kazandığı gibi,sitedeki yeniliklerden anında haberdar olabiliyorlar. http://www.facebook.com/pages/bebekcicilericom/128245143875869

http://www.nurturia.com.tr/groups/4267b70e-a14d-4769-82e6-9e1a01468259/1/bebekcicilericom-enn-ciciler-artik-birarada!

Ynt: bebekcicileri.com

10/25/2010 18:19:00

Hayırlı olsun, benimde eşim bir web sitesi kuruyor ne kadar zor ve meşakatli bir iş olduğunu anladık. inşallah emekleriniz boşa çıkmaz.

10/25/2010 19:07:00

Hem biz hem de eşiniz için "Amin" diyorum. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.Hakikaten çok meşakkatli bir iş,biz de içine girince öğrendik.son 5 ay içinde anlatmakla bitmez bir serüvenimiz oldu :)

konu e-ticaret olunca tecrübeler çok önem kazanıyor çünkü sizde biliyorsunuz bu sektörde herşey tecrübe edilerek öğreniliyor.isteyen herkesle tecrübelerimizi memnuniyetle paylaşabilirim,sizinle de...
ilerleyen süreçte bir blog sayfam olacak,orada da çok şey yazacağım bu konularda...
tekrar teşekkürler.

10/25/2010 19:23:00

Rica ederim bol kazanclar inşallah:))

10/25/2010 19:39:00

hayırlı olsun

10/26/2010 06:13:00

Hayırlı olsun!!!

10/26/2010 11:57:00

Hayırlı olsun, benim de internet üzerinden yapmayı düşündüğüm bir projem var fakat reklam için yeterli bütçem olmadığından bekletiyorum, hayata geçireceğim zaman değerli fikirlerinizden yararlanmak isterim.

Ayrıca isterseniz bloğumda küçük bir kampanya yaparak sitenizi daha fazla insana tanıtabiliriz.incelemek isterseniz bloğum http://funyframe.blogspot.com/ 

10/26/2010 20:50:00

teşekkür ederim yaseminun ve seeda.

e-ticaretin kemiğinin reklam olduğunu düşünüyorum.o yüzden bekletme konusunda bana göre doğru bir karar vermişsiniz.beklemek de sabır istiyor fakat her sabrın karşılığı olduğuna inanıyorum.blogunuzu en kısa zamanda inceleyeceğim,samimiyetiniz için yürekten teşekkürler.
"alışveriş yapmadan bir de bize uğrayın" diyoor,hepinizi mağazama bekliyorum:) Allah'a emanet olun...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...