yine bezden dolayı başlayan salaklık

04/22/2010 12:56:00

berkin altını aldım.kakalı bezi çöpe attım.bir baktım balkonda bidonlar devrilmiş onları toparladım sonra içime sinmedi yeri sildim bu arada berkin sesinin çıkmadığını farkettim nasılsa parkında oynuyor baby tv de açık bulaşmayım dedim bir de oturdum balkonda sigara yaktım.sonra salona döndüm  bir baktım berk yok bir panik mutfağa gittim yok koridora döndüm bizim odanın kapısının önünde öyle kpırdamadan duruyor gittim yanına sessiz sessiz ağlıyor canım benim tully bitmiş mutfağa bakmış elindeki oyuncak orda çünkü ,beni göremeyince odamıza gitmiş orda da yokum içim ezildi nasıl unuttum çocuğu yani güvene almadan nasıl bırakarım o halini hatırladıkça içim sızlar salağım salak hadi diğerlerini yaptın bir de sigara içtiğin için ayrıca salaksın nasıl vaktini çalarsın

Ynt: yine bezden dolayı başlayan salaklık

04/22/2010 13:08:00

korktu sanırım bilmiyorum ki!!!

anlayabilsem zaten tepkileri bazen içli bir çocuk duygusal sakin bazen hatta çoğu zaman yaygaracı inatçı ve huysuz ikisi de benim oğlum :)))

Ynt: yine bezden dolayı başlayan salaklık

04/28/2010 13:05:00

hülyacım
sağolasın yanınızda oturtmadı tabureleri topladı sen görebildiğin anlarda uysalmış demek :) ya tuna yı öpemedim içimde kaldı inşallah mayıs buluşmasında

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...