GÜZEL ANNEMİZ SSULTAN ' IN SARI CİVCİVİ ZİŞAN 2 YAŞINDAAAAA :))))

06/18/2012 08:06:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: GÜZEL ANNEMİZ SSULTAN ' IN SARI CİVCİVİ ZİŞAN 2 YAŞINDAAAAA :))))

06/18/2012 08:10:00

Sevgili Zişan

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

06/18/2012 08:11:00

nice nice yillariniz olsun pirensesin dogum gunu kutlu olsun:)

06/18/2012 08:42:00

doğum günün kutlu olsun güzel zişan ailenle beraber sağlıklı mutlu nice yaşların olsun............

06/18/2012 09:23:00

Sultancıım,yavrunun doğum gününü kutluyorumm,Allah nice uzun,mutlu,sağlıklı yıllar nasib etsin:))

06/18/2012 10:37:00

SULTANIMMMM zişanınla bir ömür boyu mutlu olursun inşallah iyiki doğmuş zişan yoksa senle karşılaşamazdık burda...

06/18/2012 11:52:00

Suuulltaannn Canımmmmm
tatlı kızın bitanecik yavrucugun 2 yaşına gelmiş:) nice mutlu yıllar geçirsin inşallah, cok mutlu çok huzurlu , cok saglıklı yıllar onun olsun ömür boyu başarı eksik olmasın hayatından..

iyiki dogdun zişan:) 

anneni ve seni sadece burda tanıdım ama insan birbirini görmeden de çok sevebilirmiş bunu anladım:) ikinizi de çok seviyorum
.....

ömür boyu mutlu ol güzel kızım...

06/18/2012 14:46:00

başta atiyem  olmak üzere hepinizi teker teker öpüyorum ve sizleri seviyorum güzel dilekleriniz için çok sağolun iyi ki varsınız ........... :)))

06/18/2012 19:44:00

canııımm sanal arkadaşım sultan anneliğinin ikinci yılını kutlarım(zişan sarı cicciv,cimcime) seninde doğum günün kutlu olsun tatlım annenle,babacığınla,ve sevdiklerinle ömür boyu mutlu sağlıklı huzurlu yıllar dilerim allahtan şansın bol bahtın açık olsun tatlım:)

06/18/2012 21:31:00

Anneliğinin ilk senesini kutlarım Sultanım. Sağlıklı, mutlu nice güzel seneleriniz olsun inşallah.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...