kurbiş güzeli burcunun durusu(sivana)

<1234>
10/03/2012 20:05:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: kurbiş güzeli burcunun durusu(sivana)

10/03/2012 20:10:00

oooo ilk yilinizi geride birktiniz ha? Nice guzel yillariniz olsun. Burcu, anneliginin ilk yilini tebrik ederim:)

10/03/2012 20:12:00

aaa :) şincik gördümmmmm....Ayyyyyyyyyy Gülcanımmmmm düşünceli dostum benim :)Çok Teşekkür ederim :)Çok mutlu ettin beni :)

Sana da çok teşekkür ederim Elifcim...Senin de hayırlı haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum :)

10/03/2012 20:22:00

Nice güzel,mutlu,sağlıklı yıllariniz olsun.seni de tebrik ederim :)

10/03/2012 20:22:00

Burcuuu oglumla ayni gun dogan Duru nun ilk yasi kutlu mutlu olsun. Nice nice yaslara.

10/03/2012 20:26:00

Nice yaşlara!

10/03/2012 20:27:00

birileri benden 17dakikacik erken davranmis ehuehuu :b simdi gordum benim guzelll kizim durunun baloncuklari cikmis hemen bir kutlama baslatiyim dedim birde ne gorimmmm gugucum benden once davranmissss :b

neyse aslolann guzel dileklerrrr canimmm arkidisim burcucummm guzelimmmm anneliginin ilk yilini kutlarim kurbik kralicesiiiii :))))

duruuummm duruuu guzellll kiscemmm oya yuzlu minnakkk kuzuuummm iyiki dogdunnn mutlu uzun huzurlu harkulade yillarin olsun bir omurrr boyuuu annene babana hayirli evlat ol sans getir kendine ve cevrene ve heeepppp mutlu ol insallahhh kuzuuuucccuuummmm :))))

nehosumda seni kobacannnn opuyooorrr canimmm arkidisimmm iyiki dogdun diyo sanaa partyde gorusmekkk uzereeee :)))))

sevgilerrrleeee

10/03/2012 20:31:00

@yağmur_nehir ;hahahhahha yerim seniii yağmurummm.valla bekledim ben de senden bi ekşın ama gülcan senden atak davranmış :)olsun hatırlanmak her koşulda çok güzel...Ben de asabi prensesim nehoşumu öperim kobacan kobacan...

@Feyzaz;Feyzacım allah hepsine uzun ömür versin.Sağlıkları daim olsun.allah iyilerle karşılaştırsın.Teşekkür ederim güzel dileklerine...

@kedidirkedi;Saolasın İpekcim

10/03/2012 20:31:00

Sana da teşekkür ederim ebru_

10/03/2012 20:37:00

yahu 5 ekim değil miydi ben mi kaçırdım günü :) yok yok 5 ekim:) 5inde kutlıycam ben banane:))

10/03/2012 20:39:00

doğum günün kutlu olsun durucuk:)ömrün güzel bahtın açık olsun nice güzel yılların olsun :)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...