kurbiş güzeli burcunun durusu(sivana)

Ynt: kurbiş güzeli burcunun durusu(sivana)

10/03/2012 20:41:00

arabamla ugrasiyorum aksamustunden beri calismiyo :/ sigortadan cekici.cagirdim hala gelmediler simdi bile kulagimda telefon call centerla gorusme haslama zivanadan cikma halindeyim yoksammmm geckalmazdim lakin basimda bugunlerde bi belalar dolasiyor ama hayirlisi ne diyimmm :/

eksinnnn meksinnn partiye sakladik artikin napalimmm :))) mucxxxooo

10/03/2012 20:43:00

mutlu yıllar prenses.Annesi seninde anneliğinin ilk yılını kutluyorum.birlikte nice güzel sağlıklı yıllara..

10/03/2012 21:26:00

annesi benim kızı kızımın adaşı minik prenses iiyiki doğdun önünde uzuuunnn kocaman nice güzel günler senin olsun inşallah. Burcucum seninde annelikte ilk yılını kutlar Duru kızımla beraber nice mutlu huzurlu güzel günler dilerim cnm 

Duygu&Duru

10/03/2012 22:07:00

canımın içi burcum

annelik bize çok şey kattı

bizleri karşılaştırdı en küçük örnek

iyi ki tanımışım seni

yüreği kocaman kadın

iyi ki senin annen olmuş durucum

kıymetini hep bil

doğum günün kutlu olsun durucum

10/03/2012 22:09:00

Nıce mutlu,saglıklı yaslarınız olsun:)

10/04/2012 01:48:00

dogum günün kutlu olsun durucugum annen seni iyi ki dogurmus nice mutlu huzurlu saglıklı yıllara öpüldün:)

10/04/2012 04:12:00

Zeki kuzucuğum bir yaşına gelmiş bile. Burcucum kızına nice mutlu yaşlar diliyorum. Nice mutlu, güzel, şahane yaşları olsun.

10/04/2012 06:10:00

doğum günün kutlu olsun duru'cum...saglıklı,mutlu,basarılı,cok güzel uzun ömrün olsun..

10/04/2012 06:27:00

Durum

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

10/04/2012 06:29:00

Doğum günün kutlu olsun duru bebek.nice doğum günleri göresin insallah ailenle beraber.Her yaşın annene yeni bir doğum günü hazırlığı telaşı getirsin insallah:D.Mutlu,uzun,sağlıklı ve güzel yıllara

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...