kurbiş güzeli burcunun durusu(sivana)

Ynt: kurbiş güzeli burcunun durusu(sivana)

10/04/2012 08:00:00

Burcummm Allah yawruna sağlıklı,huzurlu,hayırlı uzun ömürler versin.Allah analı,babalı büyütsün.ömrü güzelliklerle gecsin.mutlu yıllar durum:) dorikkomda öpücükler yolluyo mucux:))

10/04/2012 08:19:00

Cnm bnm guzeller guzeli duru omrun boyunca hep mutlu saqlikli ve huzurlu olman dilegiylee mutlu yillarrr:;)

10/04/2012 08:19:00

nice senelere :)

10/04/2012 08:40:00

Amaannn minik Duru büyümüş kocaman olmuş. Nice mutlu yıllara :))

10/04/2012 09:00:00

Burcucum Duru kuzunun dogum gunu,senin anneliginin 1. yildonumu kutlu olsun canim.henuz yuzyuze gelemediysekte biliyorum kalpler bir:)seni ve Duru yu cok opuyorum.dilerim harika bir omru olur,saglikla,basarilarla ve sevdikleriyle.nice guzel yillariniz olsun;)

10/04/2012 09:48:00

Nice güzel yaşlara:)

10/04/2012 18:50:00

artık kutlama zamanı:) Durucum güzel kızım,ilk diş buğdayı bebeğim.hani o ağzını kocaman kocaman açıp gülüyorsun ya, dilerim hayat da sana herzaman öyle kocaman gülsün.dayanamayacağın hiçbir acı yaşatmısın kaderin sana.ilerde nezaman o cadı annenden kaçmak istersen unutma sana kapısını herzaman açacak bir Özgü teyzen ve dertlerini paylaşacağın bir arkadaşın " Naz" var. Şansın bol, bahtın hep açık olsun.iyi ki doğdun Duru....

10/04/2012 20:33:00

Sağlıklı,mutlu nice yaşlara Duru kuzum;ömrün uzun,bahtın açık olsun,Allah yüzünü hep güldürecek seni çooook sevecek insanlar çıkarsın karşına...
İyi ki doğurdun Burcu cum,anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.Evladınla geçireceğin uzunnn uzunnn yıllara...

10/05/2012 05:25:00

Kuzuck iyiki doğdun sennnnn ve annene bu mutluluğu yaşattın  Rabbim seni her yaşında hep iyilerle ve iyiliklelrle karşılaştırsın inşallah tatlı kurabiyeci anne seninde ilk annelik heyecanını tattığın için çok tebrik ediyorum sağlıcakla büyüsün inşallah kuzularımız

10/05/2012 05:34:00

Iyi ki dogdun durucum : ) nice senelere

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...