smile kids'de brunch yapalım mı ne dersiniz

Ynt: smile kids'de brunch yapalım mı ne dersiniz

02/25/2012 15:11:00

ee bu durumda

1. eko
2. sinem
3. elif
4. sevim_eymen
5. g_asel
6.ceycey81
7.tutq2cheege
8.pelinmısraarsım(belki)
9.asimo
10. saracoglu
11. nes
12.pluscore

PLUSCORE izin almadan yazdım ama  ;)

02/25/2012 15:39:00

ASİMO YANLIŞ ANLAMA ÖNCE BİR GRUBA GELSEM DAHA İYİ OLUR.SONUÇTA KİMSEYİ NE GÖRDÜM NE DE BİLİYORUM.MUTLAKA Kİ İYİ NİYETLE SÖYLEDİN TEŞEKKÜR EDERİM TEKLİFİN İÇİN.BEN KIZILAY MEŞRUTİYETTEN GELEBİLİRİM SANIRIM DAHA RAHAT OLUR ÖYLE.SAAT KAÇTA OLACAK YANİ KAÇTA RDA OLMAMIZ LAZIM,KAÇ SAAT SÜRECEK,YER SOĞUK DİYE BİŞEYLER OKUMUŞTTUM.DURU YENİ HASTALIKTAN KURTULDU UMARIM ÜŞÜTECEK KADAR SOĞUK DEĞİLDİR.Bİ DE BAŞINDA ABLA VEYA BİRİLERİ DURUYOR MU.SANIRIM SİZİN BEBİŞLER DAHA BÜYÜK ,BİZİM GİBİ 2 YAŞ OLANLAR VAR MI,BİZ DE YANLARINDA OLACAK KIYIZ YOKSA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BIRAKIP KEYİF YAPABİLECEK MİYİZ?Bİ DE ÜCRET NE KADAR_?.SANIRIM BİRAZ FAZLA SORU OLDU SORRY:)

02/25/2012 15:55:00

pluscore slm gidiceğimiz yerin soğuk olmasıyla ilgili sorun çözüldü

saat 10-12 arasında

bebeklerimizleilgilenecek en az 2 kişi olacak

bebeklerimiz yumuşak zemin üzerinde etrafı minderlerle kaplı güvenli bir yerde bulunacak

biz kantin tarafında keyifle brunchımızı yapabileceğiz

istersek bebeklerimizin yanında bulunabileceğiz

2yaşında bebekler de katılıyor mesela tutq2cheege nin kızı 2.5 yaşında ve aynı zamanda oyun grubundalar onunla bu konuyla ilgili iletişime geçebilirsin

02/25/2012 15:57:00

pluscore benim kızım da 18 aylık çok da keyif alarak oynuyor merak etme :)))

02/25/2012 15:58:00

ücret de 25 tl

02/25/2012 16:03:00

en büyük biziz sanırım ama sorun olmuyo pluscore gönül rahatlığıyla gelebilirsin ;) bu arada adınıda yazarsan tanışmış oluruz benimki çiğdem mesela ;)

02/25/2012 16:11:00

merhaba dünyalı biz dostuz.ben bahar bi de kızım var duru.size zarar vermeyeceğiz:)hehehhe muziplikte üstüme yoktur napim 28 yaşındayım ama içimdeki çocuğu atamıyorum hala:D   şaka bi yana genelde çocuk yaş aralığı nedir sanırım küçük yok.duru 2 yaş olmak üzere.ona farketmez herkezke oynar hatta büyükleri daha çok sever

02/25/2012 16:16:00

ben venüs denim dermişim :P merhaba Bahar memnun oldum ;) bende 36 yaşındayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :D kesin emin olmamakla birlikte 15-34 ay yaş aralığı gidiyo nurtiden.tabiiki en büyük olan 34 ay biziz :P bu arada amma nazlandın sende gel işte be kardeşim :))))

02/25/2012 16:17:00

bu arada havadab haberi olan var mı nasıl olacak?kar,yağmur,tsunami:)hava kötü olursa napacaz:(

02/25/2012 16:20:00

ben apla diyim o zaman sana.size kanım çok kaynadı apla diyebilir miyim diycem ama çok küçük emrah işi olacak:)ok. o zaman ben de gelecem dönüş allah büyük buluruz bi çaresini ama hava kötü olursa gelemem,zaten çok zıt bi yer bi de hava kötü lursa iyicene zor olur bizim için.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...