smile kids'de brunch yapalım mı ne dersiniz

Ynt: smile kids'de brunch yapalım mı ne dersiniz

02/26/2012 17:39:00

:)))) ben hiç sana kısaarrrmıyımmm.)

02/26/2012 17:55:00

ehheheheheheeee kısamazsın tabiiii :)))) grubunda içine ettik bu arada.

02/26/2012 18:11:00

wallaa yağarsa çok fena :( yağmaz inşllah :(

02/26/2012 18:12:00

öğleden sonra başlicak dio haberler bide ankarada yağmur dio kar diil ama bilemedim :( 

02/26/2012 18:12:00

yaaağma yaaağma

02/26/2012 18:56:00

bence de yağmayacak artık ne karı bu yaww yağsa bile gelmeye çalışıcam

02/26/2012 21:33:00

biz sallantıdayız bayanlar.siz bizi yok olarak sayın gelirsek de olmadı brunch yapmayız sadece duru oyun grubuna katılır.gelecem diyip de gelemezsem mahçup düşmeyeyim oraya da .sonuçta kişi başına göre hazırlık yapacaklar.hava durumuna bağlıyız.eğer kötü olursa gelip dönmemiz çok sıkıntı olur.ama güzel olursa geliriz,yani siz bizi brunch a yok sayın.gelirsek de dediğim gibi oyun grubuna katılırız.öyle olur değil mi?

02/26/2012 21:35:00

ya tuaf bir soru sorabilir miyim gerçi benim gelişim halen netleşmedi bebişlerin kahvaltısını evde mi yapıp getiricez bubrunch tamamen anneyeyönelik mi..soru çok tuaf olmadı inş;S

02/26/2012 21:47:00

ben de memnun oldum çiğdem ;)
pluscore muhtemelen herkes hava durumuna göre hareket edicek bu durumda nasıl olucak bilemedim:/
papish sanırım çocuklar oyunda olucaklar o sırada bir de çocukların yiyeceği şeyler olmayabilir o nedenle kahvaltılarını evde yaptırmak daha doğru olur sanırım..

02/26/2012 22:13:00

papish ben  karnını doyurup getiririm  hem orda oynama zamanı kısıtlanmasın hem de rahat edeyim azcık yaw:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...