Lazer epilasyon önerisi

06/09/2012 18:56:00

Merhaba, aranızda Antalya'da lazer epilasyon yaptıran ve memnun olan var mı? Alanya'da içime sinen bir yer bulamadım, aylık olduğu için Antalya'ya gelip yaptırabilirim diye düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Doktor kontrolünde yapılması gerekiyor diyor herkes. Fiyatlar konusunda da bilgi verebilir misiniz ortalama olarak? 

Teşekkürler...

Ynt: Lazer epilasyon önerisi

06/09/2012 19:10:00

merhaba.. ben yılbaşından beri d-k klinike gidiyorum.. koltuk altı ve bikini.. şuan 3. seansımı oldum ve oldukça memnunum.. fiyatlamayı kıl yoğunluğuna göre yapıyorlar..  seans başı ücret ödüyorsunuz.. ben de internette araştırmalarım sonucunda buraya karar verdim.. groupon ve bitene kadar kampanyalarından uzak durun derim.. sevgiler..

06/09/2012 19:47:00

Sevgili yasea cevap verdiğin için öncelikle teşekkür ederim. Sana bir kaç sorum olacak. Sitesini inceledim verdiğin adresin, Dr. Meltem hanım mı yapıyor uygulamayı?

Ne sıklıkla gidiliyor? Bildiğim kadarıyla ayda 1 kere oluyor bu klinikte de öyle mi?
Epilasyon sonrası tahriş, kızarıklık oluyor mu?

06/09/2012 20:14:00

rica ederim deniss.. epilasyonu elbette meltem hanım değil asistanları yapıyor..bi sorun yaşatmadılar.. ilk seansın üzerinde 15 gün sonra kontrol seansı var, arada gözden kaçan olmuşsa diye.. 2. seans ise ilk seanstan 1.5 ay sonrasında oluyor.. benim 3. seansta bu ara 2 ayı buldu..(kişiye göre değişiyor) benim yaptırdığım makina" cynosure alexandrite lazer" .. beyaz ten ve siyah kıla uygun.. soğuk üflemeli ve yüksek dozda bile az acıyor.. bende şimdilik herhangi bir tahriş, kızarıklık olmadı..(tahtalara vurayım:) bu konuda "kadınlar kulübu" gerçekten bir velinimet.. tüm bildiklerimi oradan öğrendim..tavsiye ederim..  

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...