Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

<123456>
12/09/2010 13:54:00

http://www.hipp.com.tr/

Alman organik bebek maması HIPP, 1-4 yaş arası çocuklar için renkli bir çalışma başlatıyor.Bünyesinde zihinsel engelli çocukları barındıran Özel Eğitime Muhtaç Çocuklara Yardı Derneği' ne (ERAM) destek amaçlı hayata geçirilen proje, " Adım Adım Büyüyorum" ismiyle yola çıkıyor.1-4 yaş arasındaki çocukların parmak boyalarıyla yapacağı resim çalışmalarını kapsayacak ve altı ay devam edecek.Altı ay sonunda çocukların yaptıkları çalışmalarda nasıl bir gelişim olduğuda gözlemlenmiş olacak.

Projeye katılmak için yukarıdaki adresteki katılım formunu doldurmak yeterli, formu dolduran annelerin adreslerine proje için gerekli parmak boyalarının ve altı adet özel resim kağıdının iletilmesiyle ilk adım başlıyor.Bundan sonra çocukların doyamayacağı eğlenceli bir süreç başlıyor.Gelen kağıtlara projenin parmak boyalarıyla önce çocukların ayak izleri alınıyor, kağıdın geri kalanıda çocuğun uçsuz bucaksız hayal dünyasına bırakılıyor.Altıncı ayın bitiminde çalışmalar, mayıs ayında gerçekleştirilecek sergide ERAM çocukları yararına  satışa sunulmak üzere HİPP' te toplanıyor.Proje sonunda , minicik adımlarıyla projeye dahil olan çocuklar, hem zihinsel engelli çocukların hayata bir adım daha atmasını sağlamış, hemde yarattıkları bir çalışmanın sergilenmesiyle unutulmayacak bir hatırayı yaşamlarına eklemiş oluyorlar...

Haydi anneler hep beraber katılalım ve yorumlarımızıda paylaşalım...ve hatta her ay yaptığımız çalışmaları fotoğraflarıyla birlikte paylaşalım....

Ynt: Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

12/09/2010 13:56:00

blogları olan annelerden ricam, bu konuya bloglarında da yer vermeleri olacaktır.Şimdiden teşekkürler.

Ynt: Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

12/09/2010 14:00:00

Çok eğlenceli olacak teşekkürler Kanca

12/09/2010 14:03:00

Çok güzel:)

Hem katılırız, hem de duyururuz:))

12/09/2010 14:07:00

çok güzel  bir fikir,katılırız bizde...

12/09/2010 14:19:00

bende yazarım.

12/09/2010 14:34:00

süper birşey bu bende katılacağım tabii ki ve blogda da yazacağım.

12/09/2010 14:37:00

formu doldurdum başta bende tc kimlik konusunda hassaiyet gösterdim ama sonradan nedense verdim.

blok konusunda da ben en son resimlerle yazma taraftarıyım. ama reklam konusunda en kısa zamanda bloğumda konuya değineceğim.

6 ay sonra belki bizde resimlerini burda paylaşırız :)

12/09/2010 14:46:00

http://demirsahin.blogspot.com/2010/12/adim-adim-buyuyorum.html
REKLAMINI DA YAPTIM

Umarım amacına ulaşır.

12/09/2010 20:40:00

süpermiş. henmen bloğa ekliyorum. formuda dolduracağım..
http://bebeimgeliyor@blogspot.com

12/09/2010 21:39:00

Bizde gönderdik formu bakalım TC kimlik no dedikleri gibi suistimalleri engellemek içindir,başka birşey çıkacağını sanmam kızlar,bizde sanatsal çalışmalarımızı paylaşırız artık burada:)

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...