Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

Ynt: Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

12/18/2010 00:50:00

henüz gelmedi, bilemiyorum.

Ynt: Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

06 7Y
12/18/2010 14:52:00

cok tesekkurler paylasim icin biz de hemen katilacagiz....ayak izi almalarinin sebebi cocuklarimiz da sorumluluk projesine adim atiyorlar ya ondan olabilir...minicik ayaklariyla:)

01/04/2011 21:25:00

birde kötü yönü ile düşünürsek ev adresi,tc.kimlik nosu falan bu hiç de dogru olmaz bence ama merakla bekliyorum bu işin sonunu ben yapamdım da yapanların acaba ellerine bu boyalar ve kagıt gelecekmi diye???????

01/05/2011 10:09:00

Boyaları gelen var mı? 4 Hafta olacak hala bize birşey gelmedi :(

01/05/2011 10:11:00

BENDE AYNI ŞEYİ DÜŞÜNÜYRDUM:)) ACABA GELEN VAR MI DİYE...BİZİM DE HALA GELMEDİ...

01/05/2011 10:16:00

arkadaşlar ben dün hipp merkezi aradım ve nedir durum niye hala gelmedi bi terslik varmı diye 

geçen hafta dağıtıma başlamışlar bu hafta içinde kargoların gelmesi gerek dediler apar bu hafta gelmezse tekrar ayarın dediler.. bu haftada bekleyelim bakalım..

01/05/2011 10:19:00

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİN:)) BEKLEYELİM BAKALIM GELİR BU HAFTA  OZAMAN...

01/05/2011 10:32:00

çok teşekkürler bilgi için, boyalar gelmeyince içime kurt düştü aacaba yanlış mı yaptım diye biraz daha bekleyelim bakalım...

01/05/2011 11:27:00

peki kağıtlar yok mu? büyük kağıtlara yapmayacak mıyız resimleri?

01/05/2011 11:38:00

Benim paketim de az önce geldi, 20X20 kartonlar var, ortasında ayak izi olan, bende 7 adet çıktı fazla koymuşlar sanırım. 3 adet parmak boyası. Bilumum Hipp numuneleri ve E-bebek dergisi çıktı paketten.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...