Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

Ynt: Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

02/12/2011 15:47:00

hala geçerlimidir acaba

Ynt: Bebeğinizle beraber eğlenceli vakit geçireceğiniz bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak istermisiniz?

02/12/2011 17:36:00

bende katılmak istiyorummm

02/12/2011 17:38:00

başvuru süresi geçti arkadaşlar..

03/11/2011 07:06:00

eee bu ayki paramak boyası ödevini yapan yok mu daha:?? hoş bizde yarın yapacaz ama hatırlatiimm dedim..

03/19/2011 12:26:00

projelerimizi yapmaya devam ediyoruz, ve oldukça eğleniyoruz oğlumla tabi sonrada banyo faslı vs. fotoğraf makinamız bozulduğu için ben fotoğraf ekleyemiyorum, ama tam gaz devam....

03/19/2011 13:11:00

bizde sağlık sebebiyle biraz gecikmeli olarak yaptık

http://defnenil.blogspot.com/2011/03/adm-adm-buyuyorum-3.html

03/19/2011 21:13:00

bizde katılacağız

03/19/2011 21:50:00

maalesef kalkmış :(((

03/31/2011 09:24:00

aktivite zamanı geldi, tüm annelere duyurulur...

05/10/2011 12:21:00

aktivite zamanı geldi arkadaşlar, sanırım bu son kartlarımız olacak ve göndermeye başlayacağız....aşağıdaki adrese kargo ile göndereceğiz..herkeze şimdiden kolay gelsin....

Arı Maya İletişim ve Organizasyon

Muallim Naci cad. Manolya apt. no 51 kat: 2 daire: 2
Ortaköy /  İstanbul

0 212 227 98 15

http://www.hipp.com.tr/adimadimbuyuyorum/projeyenasilkatilacagim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...