Oğluma bir şeyler oldu!!!

10/04/2010 07:21:00

Ada, çok keyifli, çok mutlu, oyun delisi bir çocuktu...

Ta ki üç gün öncesine kadar.

Üç gündür sürekli bir mızmızlık hali var üzerinde. Yemek istiyor ağlıyor, yemek istemiyor ağlıyor, uykusu geliyor ağlıyor, uyanırken ağlıyor-ki bebekliğinden beri ağlayarak uyanmadı hiç.-.... sürekli ağlıyor kısacası...

Dönemsel bir şey mi bu acaba, yoksa bir rahatsızlığı falan mı var bilemiyorum. Normalde odasında oynarken düşse, bir yerini çarpsa, neresi acıyor deyince gösterir, buna güvenerek ağrısı falan mı var anlamaya çalışıp soruyorum sadece sarılıyor... Boynuma kafasını gömüp mızmıza devam ediyor...

Nedir bu durum sizce????

Ynt: Oğluma bir şeyler oldu!!!

10/04/2010 12:22:00

Zaman zaman bizde de oluyor. Mesela gülerek uyanan çocuk, ağlayarak hatta bana ve etrafa vurarak uyanıyor. Bence geçici bir şey. Çünkü bizde de zaman zaman oluyor. Uykularını almıyor da olabilirler, ben bazen böyle olduğunu düşünüyorum.

Ynt: Oğluma bir şeyler oldu!!!

10/04/2010 12:39:00

Sürekli olması şaşırttı beni de. 3 gündür çok keyifsiz ve mızmız.

Tüm dişlerinin çıktığını zannediyorduk ama sanırım diş çıkartacak eli ağzında gezmeye başladı bugün de.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 arası olanlar buraya

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...