çok mutsuzum:(:(

Ynt: çok mutsuzum:(:(

12/29/2011 06:18:00

arkadaşlar kardeşim 8 ocak 2011 de kayboldu ve ben konuyu açtıktan 1 gün sonra emniyetten aradılar kırklarelinde bulunmuş..inanılmaz şeyler olmuş anlatmaya dilim varmıyor çok kötüyüm:(:(

12/29/2011 06:24:00

bu arada yeni başlıkta açtım ama sizlerden kırklarelinde yaşayan güvenebilceğim biri varsa derdimi anlatmak istiyorum ..belki yardımınız dokunabilir:(

12/29/2011 06:50:00

çok üzüldüm ama canına bişi olmamış diyerek kendinizi telkin edin:(

12/29/2011 07:10:00

cok uzuldum allah sabırlar versınyardımcınız olsun :((

12/29/2011 08:28:00

Bir fotoğrafla bir metin yayınlarsanız ; nerede kayboldu, en son nerede görüldü, nerede olduğunu düşünüyorsunuz vs. yayılması için elimizden geleni yaparız. Müge Anlıda foto yayınlamaktan daha işe yarar.

12/29/2011 08:42:00

Cicim, bulunduğunu yazmış az üstte:

2 saat önce

arkadaşlar kardeşim 8 ocak 2011 de kayboldu ve ben konuyu açtıktan 1 gün sonra emniyetten aradılar kırklarelinde bulunmuş..inanılmaz şeyler olmuş anlatmaya dilim varmıyor çok kötüyüm:(:(

12/29/2011 08:46:00

evet arkadaşlar bulundu kardeşim ama bundan sonrası inanın bizler için çok zor napıcagımı hiç bilmiyorum:(:(

12/29/2011 08:49:00

Belki paylaşırsan yardımcı olabiliriz.

12/29/2011 08:51:00

durumu nasıl? eve gelmek istememiş mi? Rabbim doğru yolundan ayırmasın. Rabbim yardımcınız olsun..

12/29/2011 08:58:00

baştan anlatmak daha doğgu olacak sanırım..anlatmazsam çıldırıcam diye korkuyorum..8 ocaktan evden katıktan sonra çanakkaleden yni burdan 20li yaşlarda bi gençle kırklareline gitmiş..orda bir grup üniversiteli kızın yanında kalmış bir süre..daha sonra 18 yasına yeni girmiş oktay isimli bi çocukla tanışmış..gezip tozmuşlar ..oktay isimli çocugun aileside kırklarelinde sözü gecen hali vakt yerinde insanlarmış..bir süre sonra çocuk kardeşimi ailesinin yanına götürmüş orda yaşamaya baslamışlar..en kötüsü kardesım hamile kalmış ve farketıklerınde 3 aylıkmış:( oktayın babası aldırmak istemş fakat kardesim ve oktay kaçmışlar..burgazda kalmışlar bi süre..sonra babası gidip almış bunları ordan eve gerıı yerleştirmiş..ozamandan beri orda kalıyolarmış.. inanamıcagınız bi durum var 20 yasında bi kız kardesım var ismi görkem..küçük olan yani kaçan kız kardeşimin ismide  senem.. senem yaşı küçük oldugu için hastaneye falan gidememiş ve oktayın babası nüfus mdürlüğündeki tanıdıgı araccılıgyla diğer kız kardeşimmiş gibi kimlik cıkartmıs kucuk kardesıme..yani yası otomatık olarak 20 olmus ve dr kontrollerıne vs rahatlıkla gıtmış..ikametgah bıle aldırmış..zaten bulunmasıda o sayede oldu ifade vermeye gıttıgımızde görkemin tcsi sorgulandıgında kırklareli merkez olarak adres cıktı ve bız kardesımın orda oldugunu anladık..hemen o aksam eşim ve annem gidip karakoldan teslım aldılar kardesımı..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...